Skocz do zawartości

Wyszło na moje?


utopia

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa makabryczna która wstrząsnęła krajem bo nie co dzień znika tak małe dziecko...

 

Przypominam Panowie że mieliśmy zakład i czekam na te 5 flaszek ...

pięć osób twierdziło że matka jest niewinna ja że to jej sprawka..

Żeby mi się teraz żaden kota ogonem nie wykręcał..

 

Nadal twierdzę że kobieta w szoku po utracie dziecka nie robiła by sobie delikatnego ale dokładnego makijażu - pewnie żadna normalna osoba nie myślała by o wyglądzie wtedy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I to prawda.. Żaden normalny człowiek nie "zaciera" w sposób tak makabryczny śladów rzekomego "wypadku". Pierwsze co się robi - szuka się pomocy.. Dzwoniąc na pogotowie, biegnąc do sąsiada po pomoc, itp, a nie obmyśla się chytry plan oszukania wszystkich włącznie z ludźmi, którzy wstrząśnięci tragedią ufundowali nagrodę za pomoc w odnalezieniu dziecka..

 

Ciałka tej ślicznej istotki pewnie nigdy nie znajdą, bo zostało skatowane i nosi ślady mówiące o zabójstwie..

Już z premedytacją zostało to dopracowane, aby zwłok nie było. I oficjalnie zostanie wersja o działaniu pod wpływem szoku po wypadku..

 

-Takie jest moje zdanie.. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bym był jakimś nadwrazliwym człowiekiem ale pracuję z dużą liczbą pracowników i obserwowałem co sie działo gdy komuś przytrafiła się jakaś tragedia w zyciu .

Dziewczyna od poczatku wydawała mi sie dziwnie opanowana ..za bardzo opanowana i ten makijaż wręcz kłuł mnie w oczy ...

 

Cholernie żal dziecka - w czasach gdy jedni nie mogą miec potomstwa choć mają ku temu wszelkie warunki inni robią takie potworności . Jeden z moich przyjaciół mówił obys się mylił - jak rodzina nie chce dziecka to my adoptujemy i to wcale nie jest takie proste w kraju gdzie decyzja o przyznaniu adopcji lezy wyłacznie w gestii starej panny z 4 kotami w domu nienawidzącej wrecz dzieci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów masz rację..

Ja mam synka 3-miesięcznego. Oddałbym za niego życie - jak każdy rodzic. Nie mieści mi się w głowie, jak można dzieciątko wyrzucić, albo zabić.. To zwyrodnienie powinno być karane najsurowiej - czapa..

Mamy z żoną przyjaciół, którzy pragną dziecka, starają się już ładnych parę lat i bez skutku.. koleżanka już jest załamana i myślą o adopcji..

Takie życie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o jakim zabiciu Wy tu piszecie?

może faktycznie był to wypadek, potem była w szoku i 'zacierała' ślady.

mogła być w szoku/mieć uraz psychiczny/być niedojrzała...

 

ponoć Rutkowski upublicznił 'przesłuchanie'. według mnie, matka powinna od niego domagać się odszkodowania (za publikację bez jej zgody - jak mniemam takiej nie było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodał detektyw, to nie było pierwsze takie zachowanie matki półrocznej Madzi. – Zdarzyło się, że zostawiła dziecko na dwa tygodnie bez opieki

źródło:http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/trwaja-poszukiwania-madzi-musimy-zrobic-wszystko,1,5016265,region-wiadomosc.html

 

podobne słowa padły w nocy w TV z ust jakiegoś policjanta....

 

nie dam wiary w żaden szok -matka nie zostawia dziecka na 2 tygodnie i idzie jak to mówią w siną dal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o jakim zabiciu Wy tu piszecie?

Jeśli chodzi o mnie, to już się wyraziłem. Co mam Ci jeszcze wyjaśnić?

 

może faktycznie był to wypadek, potem była w szoku i 'zacierała' ślady.

Takie postępowanie według Ciebie coś wnosi do sprawy? Jest to okoliczność łagodząca według Ciebie?

mogła być w szoku/mieć uraz psychiczny/być niedojrzała...

O tak.. A równie dobrze mogła być pod wpływem narkotyków / zjadła pizzę z grzybami halucynogennymi.. Co to w ogóle za tłumaczenie?!

 

według mnie, matka powinna od niego domagać się odszkodowania (za publikację bez jej zgody - jak mniemam takiej nie było)

No.. I medal za dzielność..

Jak masz takie brednie wypisywać, to lepiej tak, żebym nie widział.. Nie mam zamiaru tym razem przez Ciebie dostać kolejnego "krawatu". Nie prowokuj mnie takimi bzdurami i zastanów się nad tym co piszesz.. W obliczu takiej tragedii - masz czelność jeszcze pisać o jakimkolwiek odszkodowaniu na rzecz matki / osoby która stoi za śmiercią dzieciątka i wodziła za nos praktycznie wszystkich? Kim Ty jesteś?!

- A kto wobec tego zapłaci za całą operację poszukiwawczą? Może wyrodna matka..! Nie..?

A ja Ci powiem kto zapłaci:

- My wszyscy. Podatnicy. (I ty też. Chyba..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie strasznie mierzi japa Rutkowskiego w związku z tą sprawą... znalazł sobie chłop sposób na postawienie interesu na nogi po wyjściu z pierdla... nie ma co...

A to wcale nie jest takie ważne na tle tej sprawy.. I drugorzędne kolego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o jakim zabiciu Wy tu piszecie?

Jeśli chodzi o mnie, to już się wyraziłem. Co mam Ci jeszcze wyjaśnić?
może się już nie pogrążaj

 

może faktycznie był to wypadek, potem była w szoku i 'zacierała' ślady.

Takie postępowanie według Ciebie coś wnosi do sprawy? Jest to okoliczność łagodząca według Ciebie?
tak, według mnie stan psychiczny, w tym przypadku niestabilny, jest pewną okolicznością łagodzącą

 

mogła być w szoku/mieć uraz psychiczny/być niedojrzała...

O tak.. A równie dobrze mogła być pod wpływem narkotyków / zjadła pizzę z grzybami halucynogennymi.. Co to w ogóle za tłumaczenie?!
grzyby i narkotyki to nie wytłumaczenie

 

według mnie, matka powinna od niego domagać się odszkodowania (za publikację bez jej zgody - jak mniemam takiej nie było)

No.. I medal za dzielność..

Jak masz takie brednie wypisywać, to lepiej tak, żebym nie widział.. Nie mam zamiaru tym razem przez Ciebie dostać kolejnego "krawatu". Nie prowokuj mnie takimi bzdurami i zastanów się nad tym co piszesz.. W obliczu takiej tragedii - masz czelność jeszcze pisać o jakimkolwiek odszkodowaniu na rzecz matki / osoby która stoi za śmiercią dzieciątka i wodziła za nos praktycznie wszystkich? Kim Ty jesteś?!

człowieku, nie unoś się tak, pooddychaj :) chcesz kobietę karać, ale jeśli ktoś inny złamał prawo i jej należy się odszkodowanie to już źle ? podwójne standardy ?

jak ktoś Ciebie nakręci w intymnej sytuacji, a potem upubliczni to np. jeszcze z hasłem 'zobaczcie jak ten #@$%#@ się zachowuje', to będziesz chciał odszkodowanie czy nie ?

 

- A kto wobec tego zapłaci za całą operację poszukiwawczą? Może wyrodna matka..! Nie..?

A ja Ci powiem kto zapłaci:

- My wszyscy. Podatnicy. (I ty też. Chyba..)

za to powinna matka zapłacić, tak samo jak np. za telefon do szpitala o bombie, który powoduje ewakuację.

 

widzę że nie rozumiesz po co są sądy. wszyscy psy na niej powiesili, podczas gdy wyroku jeszcze nie było. uważasz się za najmądrzejszego? wszystkie rozumy już zjadłeś i już przewidziałeś że jest ona wstrętną zabójczynią dzieci ?

 

p.s.

być może wielu takich tragedii nie było, gdyby aborcja była dostępna dla zwykłych (biednych) ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie Rudkowski to sprawa mogła by się nigdy nie rypnąć a wyrodnej matce mogło by się upiec .

Myślisz,że policja nie potrafiłaby podstawić kilku świadków którzy zeznali by ,że do żadnego porwania nie doszło.

Myślę że nasza Policja działa bardzo nie udolnie i trudno by im było samemu rozwikłać sprawę.Nie twierdze że nie dali by rady ale śledztwo trwało by o wiele dłużej a wiadomo że im dłuższy czas tym ślady bardziej się zacierają (czas działa na korzyść sprawcy) i rozwikłanie sprawy w 100% ach staje się bardzo trudne :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tą sytuacją.

Panowie, poczytajcie trochę o tzw "baby blues". Nie dziwcie się, że kobieta po porodzie robi anormalne rzeczy. W skrajnych przypadkach, jak nie ma wsparcia ze strony rodziny może zrobić sobie krzywdę lub dziecku.

 

A w tej sytuacji, myślę, że to nie jest ostatnia "prawda" w tym temacie. Sprawa jest na tyle nagłośniona, ze Policja będzie chciała ją rozwiązać a nie schować ad acta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.