Skocz do zawartości

Co zamiast Turnigy TX9


robertus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piotr te twoje przechwałki i mącenie w wielu postach robi się żałosne.Obsługa forum powinna się tobą zainteresować.Robisz straszne zamieszanie na tym forum.

Praktykuje to się wypowiadam, a w podlizywać się nie lubię. Co do obsługi forum, regulaminu nie złamałem i nikogo nie obraziłem, w przeciwieństwie do Vikarego- tak mam twoją fotkę w portfelu.

A widzę, że donoszenie jest cały czas w modzie.........a szkoda nazywać

Jeżdżąc piszę w dziale kołowym, czy to dziwne?.

Latam wypowiadam się w dziale Heli, także to dziwi?.

Pływam pisze w szkutniczym, co mące i gdzie to zamieszanie ?.

A nie pojawiam się z du.. Maryni i zdobywam opinie lizusostwem.

Ale koniec tak :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładziu daj juz pokój

Już się zamykam i przestaję podpuszczać. Jeszcze brakuje, żeby wszyscy zaczęli się przechwalać, kto ma większego, kto szybszego, a kto dłuższego :D

 

Nie serio, ktoś to musi zakończyć, niech to będę ja, i wyciągam rękę w ramach dobrego gestu zakończmy wszystkie docinki od A do Z.

Masz rację. KOOOONIEEEEC!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr te twoje przechwałki i mącenie w wielu postach robi się żałosne.Obsługa forum powinna się tobą zainteresować.Robisz straszne zamieszanie na tym forum. :twisted:

W pełni się z Tobą zgadzam..

Obserwuję i analizuję.. Obiecałem robertusowi, że nie będę się angażował w dyskusję zbyteczną w jego założonym temacie, ale ten nasz kolega Piotr - mocno przesadza..

Powstrtymuję się..

A ostrzeżenie z wiazku z nie regulaminowm zachowaniem same są ?

A teraz ci przypomnę kolego eptita:

świadome wprowadzenie w błąd innych użytkowników forum wynikające zazwyczaj ze swej niewiedzy, złośliwości, czy też "wydawania mi się" itd.

powtarzające się wypowiedzi w znaczącym stopniu obniżające ogólny poziom forum.

Gdybyś nie wiedział co to jest - to objaśniam: Jest to fragment regulaminu forum.

Za chwilkę też możesz dostać "krawat" ..

 

Chcesz podyskutować..? Załóż temat w HP i zaproś nas do wspólnych rozmów.. Gwarantuję, że pierwszy polegniesz ;D

 

EDIT:

 

Cisza -od teraz wszystko ucinamy a obsługa proszona o posprzątanie w imię wyższego dobra

Sorki.. Akurat pisałem.. Już nie będę.. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr te twoje przechwałki i mącenie w wielu postach robi się żałosne.Obsługa forum powinna się tobą zainteresować.Robisz straszne zamieszanie na tym forum. :twisted:

W pełni się z Tobą zgadzam..

Obserwuję i analizuję.. Obiecałem robertusowi, że nie będę się angażował w dyskusję zbyteczną w jego założonym temacie, ale ten nasz kolega Piotr - mocno przesadza..

Powstrtymuję się..

A ostrzeżenie z wiazku z nie regulaminowm zachowaniem same są ?

A teraz ci przypomnę kolego eptita:

świadome wprowadzenie w błąd innych użytkowników forum wynikające zazwyczaj ze swej niewiedzy, złośliwości, czy też "wydawania mi się" itd.

powtarzające się wypowiedzi w znaczącym stopniu obniżające ogólny poziom forum.

Gdybyś nie wiedział co to jest - to objaśniam: Jest to fragment regulaminu forum.

Za chwilkę też możesz dostać "krawat" ..

 

Chcesz podyskutować..? Załóż temat w HP i zaproś nas do wspólnych rozmów.. Gwarantuję, że pierwszy polegniesz ;D

 

EDIT:

 

Cisza -od teraz wszystko ucinamy a obsługa proszona o posprzątanie w imię wyższego dobra

Sorki.. Akurat pisałem.. Już nie będę.. :lol2:

Ale kończąc to autorze piszesz z własnego doświadczenia, czy chcesz żeby Bogu ducha winny forumowicz dołączył do twojego grona, ostrzeżonych ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.