Skocz do zawartości

jak zrobic szybowiec .. prosba o pomoc


afish

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

pisalem pare postów wczesniej ze latalem "modelem" wlasnej produkcji :) z depronu !!

nadajnik posiadam zebra 4 moze nie jest jakis super ale na poczatek wystarczy .. posiadam 5 serw takich malutkich e sky chyba mini ( 8g maja) pakiet 8x kann1050 silnik 3f regulator do niego i 2 x speed 400 z reglami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba bede musial was posłuchac i kupic szybowiec do skladania .. ;] (tzw tartak?)

najbardziej w skrzydlach konstrukcyjnych to sie boje zeby nie posklejac krzywo zeberek i nie wiem jak to bedzie z oklejaniem .. ;/

 

Myślę że to jest odpowiedź. Poza tym afish musi się nauczyć budować modele. Nawet nie wie ile traci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.Ż.,

Widze ze umiesz czytac i nie zadajesz bez sensu pytan :)

MAsz racje ze chcialbym sie nauczyc budowac modele ( szczególnie z balsy bo z depronu juz budowalem) tylko nie wiedzialem od czego zaczac ..

Zastanawiam sie tez czy takim szybowcem sobie polatam .. bo przeciez bez napedu to pewnie za dlugo lotami sie nie naciesze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie tez czy takim szybowcem sobie polatam .. bo przeciez bez napedu to pewnie za dlugo lotami sie nie naciesze ..

 

No właśnie :!: W tym tkwi sens latania szybowcami! Długość lotu nie zależy od pojemności aku tylko od własnych umiejętności! Moim zdaniem to jest o wiele ciekawsze niż latanie spalinkami itp. Więc zachęcam do budowania szybowców a nie moto! I proponuje taką lekturkę , naprawdę ciekawy artykuł. http://www.piotrp.de/MIX/latanie.htm A jeśli chodzi o aparaturę. To trochę słaba (ale i tak nie jest źle, ja miałem na początek jeszcze słabszą :wink:) . Pierwszy Twój model (szybowca) z lotkami i już przestanie Ci wystarczać. Jak sądzę nie masz w niej ustawianych wychyleń na wszystkie kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.