Skocz do zawartości

www.hobby-paradise.com


pablos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Się macie!

 

Ostatnio zrobiłem w H-P pierwsze zamówienie. Silnik FMS 4250 540kV + komplet 4 łopat do Corsaira.

Opłacone 1 kwietnia, wysłane po 2 dniach 11 kwietnia miałem w rękach.

Realizacja: od zapłaty do otrzymania paczki: 10 dni.

List priorytetowy (wysyłka International Registered Airmail. Waga paczki 410g, opłata niecałe 15$.

Zabezpieczenie: o.k. Zawartośc nienaruszona.

 

W paczce: mój silnik :)  i "nie moje" łopaty, bo do P-51 a nie do Corsaira :mellow: . Mail, po niecałej godzinie odpowiedź z prośbą o przesłanie zdjęcia "wrong itemu". Po wysłaniu zdjęcia odpowiedź po kilku minutach, że jutro rozpatrzą. Nazajutrz rano dostałem info, że juz wysłali dobre łopaty :) . Przy okazji wspomniałem im o nieco węższej średnicy adaptera śmigła (mam juz taki silnik, średnica powinna byc większa, teraz śmigło wchodzi luźno, ale i tak będzie smigac), więc napisali mi, że już wysłali mi kolejny adapter i że już poinformowali FMS (producenta) o różnicy w średnicach i czekają na odpowiedź :) .

 

Miło, z zaangażowaniem i WIDOCZNYM KONKRETNYM STARANIEM, ŻEBYM BYŁ ZADOWOLONY.

Uzmysławiają (mimo tych nieszczęsnych łopat i adaptera, który i tak daje radę) jak powinien funkcjonowac dobry sklep internetowy. Oby tak dalej.

 

Zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zamówiłem u nich turbinkę EDF 50mm ChangeSuna z outrunnerem 4900KV.

Przesyłka doszła po 5 dniach roboczych (najtańsza wersja przesyłki International Registered Airmail) od momentu założenia zamówienia - super zazbezpieczona, w nienaruszonym stanie.

Żadnych VATów czy ceł w Polsce mi nie doliczyli.

 

Inna sprawa to jakość samego produktu - musiałem wyważać najpierw silnik, a potem jeszcze turbinę, wymieniać podkładki, nakrętki itp, ale to już raczej nie ich zasługa tylko taniej chińszczyzny którą zamówiłem. Nie spodziewałem się jednak że będzie aż tak tania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.