Skocz do zawartości

dziwna praca serwa - ster wysokości


Hubert01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie wiem czy to normalne czy coś jest nie tak.

Wszystkie pozostałe serwa pracują bardzo płynnie, a to od steru wysokości nie (nawet ruszając lotkami na skrzydłach czasami delikatnie drga i po przywróceniu z pozycje neutralną potrafi jeszcze chwilkę)

 

Nagrałem filmik:

http://w98.wrzuta.pl/film/2PwXliL8B9q/servo

 

Wadliwa sztuka? Czy coś może nie tak z podłączeniem?

Jestem początkujący, model jeszcze nie jest sklejony więc proszę o wyrozumiałość:)

Dzięki.

 

Edit: Ten pisk słychać tylko na filmiku, nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i model dotarł znów do mnie. Podłączone już było wszystko, więc włączyłem nadajnik, podłączyłem bat i... śmigiełko się zakręciło i przestało. nie reaguje. Przy włączaniu model wydawał zawsze takie 3 piknięcia a na końcu melodyjka (wysoki i niski ton) a teraz nie ma wysokiego tonu na koniec:/ albo dziwnie gra:/

I ster kierunku "warczy" jak wraca na swoje miejsce, pomaga przesunięcie suwaczka na maxa w prawo.

Pech? A może dlatego wyprzedają ten model wszędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może drąg gazu nie masz w pozycji neutrum, temu regulator wchodzi w tryb programowania.

Co nie które serwa mają taka wadę, że rzegoczą podczas pracy, nie mogą wejść neutrum.

Co ja bym zrobił bec od regulatora nawinąłbym na kawałek ferrytu, może to zakłócenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.