Skocz do zawartości

podwozia CC-01 lub DF-01


Rekomendowane odpowiedzi

Tak zasadniczo to działam w modelach latajacych - ale wraz z nabyciem kawałka ogródka (zdecydowanie za małego na lotnisko::)) pojawił sie pomysł jakiegoś autka

 

Jako ze ma być "terenowo" mysle nad czymś 4x4. Poniewaz buda bedzie własnym sumptem (pewnie Bruder z odzyusku po dzieciach) to w zasadzie interesuje mnie samo podwozie

 

I tu pytanie - czy gdzieś da sie kupić samo podwozie CC-01 lub DF-01?

 

Polskie sklepy internetowe i stacjonarne (warszawa) przetrzepałem - jesli wogóle maja to tylko zestaw CC-01

 

Moze ktoś z bardziej obytych w modelach kołowych podpowie mi gdzie szukac

 

No i co lepsze- CC-01 czy DF-01

 

Docelowo wplanach ma byc to podwozie do ciezarówki MAN lub Unimog

 

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co lepsze- CC-01 czy DF-01

To zależy jak che kolega jeździć i jakie modyfikację potem w prowadzić.

DF-01 to bardziej Buggy i Truggy więc jazda szybkościowa skoki i piachy na pełnym gazie

CC-01 to namiastka Trialu, czyli przemyślana trasa, powolne pokonywanie przeszkód terenowych.

Która lepsza?, jak wspomniałem, zależy jaki typ offroadu chcesz się bawić.

Na dawcę części, do późniejszych modyfikacji wskazywałbym CC-01 bo jest tam sztywny tylny most jak w większości ciężarówek.

Gdzie kupić? (Warszawa)

DF-01

Na zamówienie:

CC-01

A tu od ręki:

CC-01

Sądzę że przyzwoite pieniądze z modułami LED i ESC.

A jak na poważnie z 4x4. to Tamiya Hight Lift, albo F-350. Lub czyste skałkowe trialowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli interesuje Cię wolna, precyzyjna jazda to zdecydowanie CC-01 na początek będzie najlepsze i najtańsze. Co prawda w wersji standardowej jest trochę za szybkie i nie ma precyzji przy pokonywaniu trasy, trzeba zastosować przekładnię na silniku. Po drugie do przerobienia jest skręt. W wydaniu oryginalnym nie daje rady.

Możesz zerknąć na mojego Unimoga, jest na podwoziu CC-01. http://www.mojemodelarstworc.zafriko.pl/kat/2__moje_modele/samochody/unimog_u300

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zerknąć na mojego Unimoga, jest na podwoziu CC-01. http://www.mojemodelarstworc.zafriko.pl/kat/2__moje_modele/samochody/unimog_u300

:wink:

Niezły modelik i niezłe zdjęcia...

Dłuższą chwilę zastanawiałem się czy oglądam zdjecia modelu czy prawdziwego samochodu, gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.