Skocz do zawartości

tak sie kłócicie...


utopia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Konstruktor" do 900g modelu chce użyć śmigła 14" przy wspominanym pakiecie ok 500 mA - inny jest za cięzki dla modelu.

Co ty człowieku wymazujesz , kłamczuchu jeden.

 

Pokaż mi to ? gdzie tak pisałem?

 

I jednocześnie pokaż wszystkim jaki to masz talent do zmyślania i czepiania się jak rzep psiego ogona.

 

Tak jak sugerują tobie modelarze ja też Ci sugeruje, zajmij się modelarstwem na tym forum i wszystko będzie ok.

 

I przestań się czepiać tego że ktoś wykonuje inne samoloty niż Ty. Ja szukam nowych rozwiązań innej techniki budowania . Ty okazuje się jak przeglądałem twoje posty, niczego nie szukasz (oprócz zwady) tylko kopiujesz, kupujesz ,smarujesz cały czas według planów które ktoś wcześniej przygotował, bez własnej inwencji. Myślisz że to może być twój piedestał na którym staniesz wyżej niż Ja? Co ty… zapomnij.

 

Nie unoś się tak dumą , bo jak czytam na forum często zwracasz na siebie uwagę bufoniastymi wypowiedziami i brakiem szacunku w stosunku do innych modelarzy. Proszę cię więc o uczciwość w swoich wypowiedziach i odrobinę tolerancji dla pozostałych modelarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćbym znalazł ten post po 10 latach to też bym odpisał.

 

Nie mogę się powstrzymać jak czytam że ktoś pisze na mój temat stek bzdur tylko dlatego że mnie nie lubi.

 

Nikomu z was by się to nie podobało ani teraz ani za kilka lat.

 

Myślę że jest to zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.