Skocz do zawartości

poszukuję regulatorów do czołgu, proszę o poradę


krankor

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem podpowiedź od Kolegi modelarza, żeby spróbować podłączyć te regulatory pod mixer sterolotek. Czyli regle zastępują serwa w sterowaniu jakby deltą - przód- tył to będzie "wysokość", a skręty- zastapią "lotki". Teoretycznie wydaje się że to będzie działać. Czekam na dwukierunkowe regulatory, żeby to sprawdzić w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam ja bym ci radził tak jak kol. Wojktek tylko zamiast części z czołgu kupic cały czołg ok 300pln masz silniki ,przekładnie , gąsienice , radio ze sterowaniem proporcjonalnym zasięg do 50m baterie ładowarke i parę wolnych kanałów typu włącz wyłącz policz ile bedziesz musiał zapłacic za części kupując to oddzienie a steruje się tym czołgiem dość precyzyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, jeśli najdzie mnie chęć przebudowy albo budowy następnego ratraka tak właśnie zrobię. Ale to jest właściwie trochę wg mnie pójście na łatwiznę. Szkoda byłoby psuć w pełni działającą jedną zabawkę, żeby z niej wybebeszyć praktycznie wszystko dla włożenia w drugą. Sprawdzałem poza tym, nie mam miejsca na zintegrowany moduł od Heng Longa. Mam już regulatory dwukierunkowe bez hamulców i komplet przekładni silnikami. Razem kosztowaló mnie to 130 zł. Podłączę rugulatory zamiast serw pod mikser tylu delta. I będzie śmigać :D Dziękuję za rady i podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.