Skocz do zawartości

Spotkanie helikowców


ECO400
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj u mnie w domu było małe zebranie serwisowe i bawiliśmy się w ustawianie helików, ogólnie nuda :mrgreen:

Wczoraj poleciałem pierwszy raz helikiem, 600-tką i co najlepsze nie rozwaliłem jej 8-) Oblot był o godzinie 18:30 przy pasie oświetlanym światłami samochodu. Filmy z oblotów już się ładują.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

EDIT:

film z oblotu

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=_7pDj8p9gXI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

już ustawione. zwiększyłem obroty silnika i lekko zmniejszyłem kąty łopat i gyro śmiga na 30% czułości (około). Ogon sztywny :wink:

 

Dzisiaj zrobiłem kolejne 2 loty trexem (łącznie mam już za sobą 6 lotów). Całkiem dobrze mi idzie. Jest to łatwiejsze niż mi się wydawało, może przez to ze jestem oblatany w kopterach :D

Dzisiaj robiłem loty postępowe, miałem jednak chwilę grozy bo na horyzoncie pojawił się szyk gołębi lecących prosto na mój model. Drastycznie obniżyłem lot i na szczęście nic się nie stało. Latałem koło domu i niedaleko jest gołębnik...

W sumie cieszę się ze zacząłem od 600 a nie 450, miałem okazje "pokierować" beltem i po 2min odstawiłem nadajnik z mokrym czołem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie cieszę się ze zacząłem od 600 a nie 450, miałem okazje "pokierować" beltem i po 2min odstawiłem nadajnik z mokrym czołem :lol2:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Ja już latam rok na 450, i potrafię sobie w locie, sięgnąć do kieszeni spodni i chusteczkę wyjąć, i te mokre czoło przetrzeć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie cieszę się ze zacząłem od 600 a nie 450, miałem okazje "pokierować" beltem i po 2min odstawiłem nadajnik z mokrym czołem :lol2:

Oż ty, niepotrzebnie kupiłem od ciebie 450-tkę :twisted: Ale tak na serio, to przyda mi się ona do pierwszych lotów "prawdziwymi" helikami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak się rozbić, Maybachem.

Nie pytajcie później, gdzie tanio coś kupić :twisted:

Jeśli to było do mnie, to nie jestem kompletnym "świeżakiem" w helikach, przerobiłem Esky Huntera (Lama V4) i parę innych dziadostw.

ECO400, pakiet jeszcze nie doszedł, ale poczekam na niego, bo mam Kokama 1800mAh, z którym się idealnie wyważa, a tylko mi leży, bo usterzenie w motoszybowcu się odkleiło po zmianie śmigła w silniku na większe :evil: Zresztą, zanim wykonam pierwsze loty, wymienię serwa na MG-90S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.