Skocz do zawartości

Kabelek do symulatora w Turnigy 9x


Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos moze narysowac kabell do tej o to apki jak ma byc polutowany chodzi mi i kabel jeck-jeck

A i mam prosbe ma ktos moze na zbyciu 1 rezystor 1Kom zaplace.W moim regionie nigdzie nie ma sklepu z elektronika

 

Ja nie jestem elektronikiem z zawodu, czy zamiłowania, a stosowałem kable typu, Jack-Jack

mono, oraz stereo, potem Jack-USB.

I z mojego doświadczenia wiem, że nic to nie dało, bez przerobienia płytki gniazda Jack w aparaturze, a i tak w końcu po uporaniu się z problemem, kupiłem kontroler-symulator na USB.

By nie targać poczciwej Turnigy po biurku, a po raz enty po zakończeniu latania na aparaturze, kasowały mi się e niej profile, wiec nie kusiłem losu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze narysowac kabell do tej o to apki jak ma byc polutowany chodzi mi i kabel jeck-jeck

A i mam prosbe ma ktos moze na zbyciu 1 rezystor 1Kom zaplace.W moim regionie nigdzie nie ma sklepu z elektronika

 

Ja nie jestem elektronikiem z zawodu, czy zamiłowania, a stosowałem kable typu, Jack-Jack

mono, oraz stereo, potem Jack-USB.

I z mojego doświadczenia wiem, że nic to nie dało, bez przerobienia płytki gniazda Jack w aparaturze, a i tak w końcu po uporaniu się z problemem, kupiłem kontroler-symulator na USB.

By nie targać poczciwej Turnigy po biurku, a po raz enty po zakończeniu latania na aparaturze, kasowały mi się e niej profile, wiec nie kusiłem losu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lepiej kupic gotowy kontroler na usb i spokój

No ja tak zrobiłem i sobie chwalę, latam na Turnigy, a symulator mam na SpringRC.

Obsługuje wszystkie systemy operacyjne od XP zaczynając, tyko nie wiem jak z Linuxem.

Wystarczy wybrać wersje 4-ro lub 8-smio kanałową oraz MODE1-2 pod swoje upodobania.

Mam i sobie chwalę, już ponad rok, zero wytarć otarć luzów itd.

LINK

Jak na powyższym zdjęciu, towar tylko na zamówienie.

Kontakt na stronie sklepu.

Latam na kilku typach tzw(gier) symulatorów obsługuje wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lepiej kupic gotowy kontroler na usb i spokój

No ja tak zrobiłem i sobie chwalę, latam na Turnigy, a symulator mam na SpringRC.

Obsługuje wszystkie systemy operacyjne od XP zaczynając, tyko nie wiem jak z Linuxem.

Wystarczy wybrać wersje 4-ro lub 8-smio kanałową oraz MODE1-2 pod swoje upodobania.

Mam i sobie chwalę, już ponad rok, zero wytarć otarć luzów itd.

LINK

Jak na powyższym zdjęciu, towar tylko na zamówienie.

Kontakt na stronie sklepu.

Latam na kilku typach tzw(gier) symulatorów obsługuje wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.