Skocz do zawartości

Dwie wersje Foxa 800


kondiz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako, że w bliskiej przyszłości chciałbym kupić zestaw FOX 800 :D zacząłem rozglądać się za nim w internecie. Jednak natrafiłem na takie coś:

 

FOX 800 w abcrc.pl wygląda tak:

Dołączona grafika

 

a FOX 800 w goodluckbuy.com wygląda tak:

Dołączona grafika

 

Teraz proszę się przyjżeć nadajnikom.

 

I maje pytanie: Który zestaw jest lepszy, prawdziwy? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jako, że w bliskiej przyszłości chciałbym kupić zestaw FOX 800 :) zacząłem rozglądać się za nim w internecie. Jednak natrafiłem na takie coś:

 

FOX 800 w abcrc.pl wygląda tak:

Dołączona grafika

 

a FOX 800 w goodluckbuy.com wygląda tak:

Dołączona grafika

 

Teraz proszę się przyjżeć nadajnikom.

 

I maje pytanie: Który zestaw jest lepszy, prawdziwy? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był wałkowany dziesiątki razy na RC-FPV.

Wiem że był wałkowany - wszyscy wiedzą gdzie kupić tylko czy ktoś wie kto tego oryginalnego FOXa produkuje?

Zastanawia mnie co to znaczy nie oryginalny. Rozumiem że jak kupuję od producenta to po drodze nadajniki wymieniają na podróby.

Tu masz producenta FOXów (od którego kupuję) chyba że oryginalne ktoś inny produkuje - http://www.hczye.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był wałkowany dziesiątki razy na RC-FPV.

Wiem że był wałkowany - wszyscy wiedzą gdzie kupić tylko czy ktoś wie kto tego oryginalnego FOXa produkuje?

Zastanawia mnie co to znaczy nie oryginalny. Rozumiem że jak kupuję od producenta to po drodze nadajniki wymieniają na podróby.

Tu masz producenta FOXów (od którego kupuję) chyba że oryginalne ktoś inny produkuje - http://www.hczye.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.