Skocz do zawartości

No więc stało się... budowa ruszyła...


Rekomendowane odpowiedzi

No, szystkie żebra kadłuba wycięte i przeażurowane. Ja p..., ile tego pyłu z balsy, ło matko, nie powiem gdzie mi się wcisnęło to cholerstwo! Silniki i turbiny sprawdzone. Zamówiłem krawędzie natarcia, powinny być we wtorek, jak tylko przyjdą to pierwsza przymiarka do złożenia żeber. Zirolli składał ( jeśli już) najpierw górną, potem dolną część kadłuba i płatów, potem doklejał jedną skorupę do drugiej. Ja zrobię klasycznie czyli montaż na desce. Musze skoczyć do hipera i kupić ze dwie świerkowe, żeby się zmieściło . Dla równego ( w płaszczyźnie poziomej ) umieszczenia żeber zrobię mały przyrząd pomocniczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, szystkie żebra kadłuba wycięte i przeażurowane. Ja p..., ile tego pyłu z balsy, ło matko, nie powiem gdzie mi się wcisnęło to cholerstwo! Silniki i turbiny sprawdzone. Zamówiłem krawędzie natarcia, powinny być we wtorek, jak tylko przyjdą to pierwsza przymiarka do złożenia żeber. Zirolli składał ( jeśli już) najpierw górną, potem dolną część kadłuba i płatów, potem doklejał jedną skorupę do drugiej. Ja zrobię klasycznie czyli montaż na desce. Musze skoczyć do hipera i kupić ze dwie świerkowe, żeby się zmieściło . Dla równego ( w płaszczyźnie poziomej ) umieszczenia żeber zrobię mały przyrząd pomocniczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na ebayu po 5$ od tego samego gościa co Horteny sprzedaje :D Na allegro też są w wersji drukowanej.Swego czasu bardzo się nakręciłem na ten model, ale nie widziałem w necie żadnego wykonanego w rzeczywistości i z tego co czytam to wychodzi że nie bez powodu. Kibicuję zatem podwójnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem po 12tej co nieco przymierzać i na razie kawałek lewej strony się narodził. Musiałem przerwać bo kolega dowiózł mi serwa i będę kończył zamykanie gondoli podwozia w moim Łosiu. Jak coś z B2 dorobię do wieczora to jeszcze dziś wrzucę.

 

Dołączona grafika

Czołem chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.