Skocz do zawartości

26.09.2007 Pierwsze próby z RWDbySkazoo


Lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Dziś z racji wspaniałych warunków atmosferycznych postanowiłem popróbować filmowania z powietrza. Opis mojej platformy jest tutaj. Pierwszy lot i pierwszy film. Pierwotna wersja ma 28 minut ale z racji tego że zdarzało się filmować samo niebo np. w zakrętach (wyżej wiało) postanowiłem Was oszczędzić i pokazać te fragmenty gdzie widać ziemię :lol: Gwoli ścisłości są to przedmieścia Kołobrzegu, widać domki działkowe i nasz piękny Bałtyk. Na filmie jest start, lot i lądowanie (podczas podejścia załapałem się w kadr :jupi: ) Mam nadzieję że film Was nie zanudzi ;)

 

Miłego oglądania

 

 

Jeśli chcecie więcej to dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że zrobiłeś montaż z najciekawszymi fragmentami - jak rzadko obejrzałem cały film OD POCZĄTKU DO SAMEGO KOŃCA! :D

 

Dlaczego aparat był zamontowany pionowo? :shock:

 

Cześć,

 

Cieszę się że film się podoba.

Aparat był zamocowany pionowo, bo:

1. Nie było miejsca w kadłubie aby umieścić go poziomo

2. Tak nie musiałem nic zmieniać w wyważeniu modelu bo aparat pokrył się z SC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.