Jump to content

Lot modelem przez tunel


throd

Recommended Posts

Dawno nie widziałem coś tak skrajnie nieodpowiedzialnego. Naprawde ciężko ocenic zachowanie innych uczestników ruchu w tak niebezpiecznym miejscu jakim jest tunel. Jedna osoba zachamuje i reszta wjezdza w tyłek przez nieuważnego kierowce np jak tutaj: http://pl.youtube.com/watch?v=SOsJR7Yz8uI wolałbym nie widzieć co by sie stało bdyby ten 2metrowy model uderzyl w sciane i przez to inni uczestnicy zostali by podstawieni pod przysłowiową scianą...

Fajnie to wyglądało naprawde lubie takie filmy oglądać , plus za kreatywność minus za głupotę...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No nie był to jakiś orzeszek przedzierający się przez tunel, ale tak naprawdę to nie był to bardziej chory wyczyn niż jazda motocyklem z prędkością dochodzącą do 200km/h na jednym kole w czasie dużo większego ruchu np. na trasie Toruńskiej w Warszawie, czego byłem kilkakrotnie świadkiem.

Swoją drogą podziwiam pilota modelu (trudno mówić w tym miejscu o modelarzu).

Link to comment
Share on other sites

Guest Anonymous

Naprawde bardzo fajny film. Nie oceniam tego z moralnego punktu widzenia, ale jeśli chodzi o pomysł i umiejętności to naprawdę jestem pod wrażeniem :idea:

 

Ciekawe co sobie myślał kierwoca auta którze wyprzedzało pilota i jego ekipę, i widząc, jak samolot zamiata po całym tunelu :) Czekam teraz na film o akrobacie 2m goniącym kolejkę metra ;)

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.