Skocz do zawartości

extrim bum


pacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
Gratulacje

 

Ale go pięknie odbudowałeś może fotki pomyliłeś kraksa była teraz a model był przed kraksą :) :jupi:

Nie wiem, czy widzisz ale ja widze, że na jednym zdjęciu przed kraksą ma inne barwy(te same kolory ale zmienione położenie folii) Oczywiście wiem, że mówiłeś to w formie przenośni. :) Ale co do tematu to naprawde extrim jak nowy :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli jest potrzeba odkopania tematu to czemu tego zakazywać? Jeśli tematy mają być nieodkopywane, to moderator niech zamknie temat, zrobi archiwum czy coś i problem z głowy, a w spisie tematów zrobić sortowanie po dacie utworzenia wątku, a nie po dacie ostatniej wypowiedzi. Jeśli ludzie chcą dyskutować, to nie należy im tego zabraniać.

Oczywiście zawsze można założyć 100 podobnych tematów, tylko co wg moderatora można nazwać starym tematem? Taki na który nie ma odpowiedzi 1 miesiąc, pól roku, czy 2 lata?

 

Ja sam ten temat znalazłem na 12 pozycji w pierwszej stronie działu kraksa, także można się nabrać, że to jakiś nowszy temat. Zmieńcie sortowanie, a może problem sam się rozwiąże, jeśli to aż taki duży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.