Skocz do zawartości

Podróba Addictiona od PA 1400mm


Rekomendowane odpowiedzi

Po dawnych przeżyciach z mniejszym "addictionem" mojej produkcji postanowiłem powrócić do tego modelu,ale już we większym ,mocniejszym ,oraz bardziej skomplikowanym wydaniu. Zabrałem się więc za CAD-a:

Dołączona grafika

Model jest połączeniem rozwiązań konstrukcyjnych z Addictiona, Addictiona X oraz moich własnych ,Nie ma w nim aż tyle węgla jak w oryginałach (szczerze mówiąc ze tam w niektórych miejscach ten węgiel jest chyba tylko po to aby zbajerować klienta) Scianki kadłuba i wręgi wykonane z balsosklejki 2,6mm.

Zabrałem się za robotę:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jakieś sześć miesięcy pózniej stan modelu wygląda tak:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jak na razie to co na ostatnim zdjęciu waży 850g ,także niestety chyba przycięzkawo zaczyna to wychodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

No niestety, prace zostały zatrzymane, a model zostanie sprzedany, nie mam niestety czasu ,pieniędzy ani okoliczności na jego dokończenie...

Wątek w giełdzie: http://pfmrc.eu/index.php?/topic/33370-s-model-3d-serwo-smigla/page__pid__418143#entry418143

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.