Skocz do zawartości

Problem z obruceniem filmu do pionu...


Wieczu

Rekomendowane odpowiedzi

Ten komabajn chyba daje rade

 

http://fcchandler.home.comcast.net/stable/

 

 

Ten jest chyba najprostszy w obsludze.

 

mozliwosci:podczas obróbki video, przetwarzany obraz może być dodatkowo modyfikowany przez jeden z wielu dołączonych do programu filtrów. Umożliwiają one m. in. zmianę rozdzielczości obrazu wyjściowego, obcięcie obrazu o określoną liczbę pikseli, rozjaśnianie, zmianę kontrastu, obrócenie obrazu w pionie lub poziomie, dodanie do filmu własnego logo itd.

 

Jesli Twoj plik nie zaladuje sie do konwersji,musisz go najpierw zamienic na jakis DiVX,5 lub 0.6.

http://www.divx.com/

 

Jednym z lepszych konwerterow jest

Xilisoft Avi/MPEG Conwerter.

jest darmowa wersja (30 dni) wystarczy wpisac w/w nazwe w google.

 

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obrucic filmiki z pionu do poziomu i na odwrot? Plik MPG. W jakim programie? Czy musze cos sciagac czy moze ALLPlayer lub Windows Media Player wystarcza??

 

Pozdrawiam

 

Cześć,

 

W WindowsMovieMakier (standard windowsowy do obróbki filmów) w efektach wideo masz obrót o 90, 180 i 270 stopni. To chyba najprostsze :)

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem widzę już rozwiązany, więc pozwolę sobie na off-topic.

 

bo przydatky bardzo :) ale niemoge nadal obrucic tego poziomu do pionu, wogule takiej funkcji nieznalazlem ;/ ?

Ja jak to czytam to nie mogę w ogóle odróżnić pionu od poziomu,ziemia mi się spod nóg usuwa. Niedługo to ludzie będą chyba kodem kreskowym nasuwać dla uproszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.