Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w mocowaniu kamerki w 2 modelach.


wicher123

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Posiadam kamerkę Full HD Sony Bloggie MHS-PM5

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Jej waga z akumulatorem to 130g.

Chciałbym ją zamontować do dwóch samolotów.

Red Bull Edge 540 Kyosho

oraz

Excell 2000

Samoloty są widoczne na tym filmie:

Bardzo proszę o poradę,gdzie najlepiej zamocować kamerkę,czy 130g to dużo?

Wiem,że najlepiej by było tam gdzie jest środek ciężkości ale powiem szczerze,w jednym jak i w drugim modelu nie wiem gdzie się znajduje.

Chciałem kamerkę zamontować,po prostu tam gdzie byłoby najlepiej,najwygodniej dla mnie ale koledzy mnie skrytykowali,że nie można tak bo model może spaść jak cegła :(

Może mi poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latales tymi modelami? Jak nie wiesz jak wyznaczyć środek ciężkości to boję sie myśleć jak te modele beda wyglądały po "lądowaniu"... Jezeli modele masz gotowe do lotu, bez paliwa, ustał sc podtrzymując palcami pod skrzydłem. Tak nie ruszaj wyposażenia w modelu tylko przesuwaj punkt oparcia modelu na palcach tak aby uchwycić wywazenie modelu. Jezeli juz trafisz na ten punkt, zaznacz go. Następnie montujesz kamerę, łapiesz model w wyznaczonym punkcie sc i przesuwasz kamerę tak aby ponownie wywazyc model z zamontowana juz kamerą. I gotowe! Excel powinien miec sc w okolicach 1/3cięciwy płata liczac od natarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.