Skocz do zawartości

co warto kupić z Aligna do HK/CX; ślizgacz jak z obrazka :)


Piotrek_SGM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jestem zmuszony trochę wyremontować CopterX 450 SE V2.

 

Mam trzy pytania:

1) W jakie oryginalne części Aligna Waszym zdaniem warto doposażyć klona?

2) Od jakiej wersji Aligna pasują części głowicy/mechaniki ogona? Bo w sklepach przeważnie nie ma w opisach "SE V2", tylko SPORT/PRO/X/XL

3) Wie ktoś gdzie kupić taki ślizgacz ogona? (podparty w dwóch punktach)

 

post-401-0-25077700-1336635757_thumb.jpg

 

pozdrawiam,

Piotrek

 

ps. Co do ślizgacza to już nieaktualne. Dla zainteresowanych: na e-bay są takie, a tak ogólnie to jest chyba patent z modelu KDS450.

Edytowane przez Piotrek_SGM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, w zasadzie pasują części wszystkie, tylko jeśli masz napęd na pasek na ogonie, to jest to wersja SPORT. Warto zmienić głowicę, bo w klonach zazwyczaj występują duże luzy na niej. Szczególnie narażona jest ramka flybara i okucia, gdzie luzy wchodzą najczęściej. Możesz zmienić również łopaty i zębatki. Główna, autorotacyjna, napędzająca pasek, zazwyczaj są trochę skrzywione, no ale to nie jest konieczność. Części szukaj w sklepie www.rcforever.pl lyb align.pl. Ja ze swojej strony polecam rcforever, bo ceny super, a sprzedawca jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.