Skocz do zawartości

Achmed The Dead Terrorist


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Silence! I'll Kill you!

 

 

My ,,jeszcze'' tego nie znamy...

Angolom,po fajerwerkach w metrze nie jest juz tak

wesolo,tlumia to troche tak ala funny.

Zadko ogladam TV,ale sam juz widzialem ok. 7 gotowych

grup do akcji, na przestrzeni roku,wytropili ich zanim zaczeli.

A teraz London ma najlepsze security CCTV na swiecie,kamerki sa po prostu wszedzie.

Kaczory zrobia tarcze,sami sie przekonamy czy to smieszne silence! I kill you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja osobiscie mam duży dystans do siebie i potrafię śmiać się z siebie, nawet te "delikatne" kawały traktuje z przymrużeniem oka łącznie dotyczacymi sexu, kościoła czy innych delikatnych spraw.

Ale ten "pseudo smieszny" film wcale nie jest fajny! granice dobrego smaku już dawno temu sostały przekroczone!

 

Co innego nabijać sie z kawału typu: "czym się różni terorysta od rydzyka?" a co innego gdy już ludzie smieją się z czegoś, co bezpośrednio nie jest smieszne, bo dotyczy to śmierci sąsiada...

 

A może zamienimy tutaj postacie ?

 

Napewno pamietacie te "kawały" o polakach, hitlerze, żydach. Czy to było takie śmieszne, że dobrze iż hitler wytłukł tylu polaków bo mniej im teraz mercedesów kradną ?

albo:

Hitler przyjeżdża do obozu, w którym dowodził Hans i pyta go:

- Ile ważą średnio Żydzi

- 50 kg - odpowiada Hans.

- Za dużo. Odchudzić! - rozkazuje Hitler.

Po miesiącu Hitler wraca i pyta:

- Ile ważą średnio Żydzi

- 25 kg - mówi Hans.

- Za dużo. Odchudzić! - nakazuje Hitler.

Wraca po miesiącu i znów pyta:

- Ile ważą średnio żydzi

- 8 kg - odpowiada Hans.

- Za dużo. Odchudzić!- mówi Hitler.

Wraca po miesiącu, patrzy a Hans siedzi i płacze więc pyta:

- Co się stało, że płaczesz

- Żydzi na komarach uciekli.

 

albo

 

Dlaczego Hitler się zastrzelił?

- Bo dostał rachunek za gaz...

 

I co śmieszne prawda ? przecież twój dziadek też został zagazowany czy rozstrzelany smieszne prawda ???

 

Teroryści tak samo mają za cel mordowanie często w imię boga, popieracie to ? cieszy was to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nas to co opisales
Proponuję żebys pisał za siebie a nie za wszystkich! Jak widze pare linijek wyżej Peter tez nie był tym filmikiem zachwycony...

 

A związek jest taki, że terorysta pragnie śmierci. I przedstawianie takiego "czegoś" w zabawnym świetle nie jest zabawne... jednym słowem "very fun". Terorysta jest zabawny to i będzie naszym przyjacielem, ponieważ nas tak rozbawił to wpuścmy wszystkich do nas do kraju niech pokażą jakie mają naprawde poczucie humoru.

 

Po prostu was to bawi, a mnie nie... jakoś cały czas ogladajac ten pseudo śmieszny film przypominaja mi sie ataki w UK i NY taka blokada.

 

No nic, teraz tylko czekać na trzecią część tego przedstawienia...

 

Założe się, że gdyby taki filmik nakręcono z Pedofilem, to całe społeczenstwo by się zaraz oburzyło szczególnie w takim prze katolickim kraju jak polska.

 

Pedofil: "Cisza! zaraz zgwałcę twoją córkę" hahaha... ale śmieszne...

 

No panowie, pozostaje mi życzyć aby wigilia przebiegła w spokojnej rodzinnej atmosferze, bez terorystów, pedofili i innych wynalazków tego złego świata.

Cya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pedofilii, to w innym skeczu Jeff rzuca haslo o tym, jak to miedzy księży wrzuciłby małego chłopca i jakoś cała sala też ryczy ze śmiechu. Skoro amerykanie nie maja innej mozliwosci obrony to po prostu wysmiewaja sie z terrorystów, i nie tylko z nich. No ale kazdy ma swoj typ humoru i najlepiej jak jeden drugiemu go narzucac nie bedzie. Howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teroryści tak samo mają za cel mordowanie często w imię boga, popieracie to ? cieszy was to ?

Nie cieszy mnie to, ale skoro sugerujesz, ze kogos z tutaj obecnych - moze to cieszyc ... - to przepraszam - bede pisal tylko za siebie.

 

Co do skeczy - cala idea tego (i pozostalych) to wysmiewanie idei terroryzmu, a nie ubaw po pachy z tego co robia.

Porownaj kabarety: Dudek, Smolenia, a z nowszych KMN - choc przyklady mozna by podawac setkami - a czym one sie roznia od tych "amerykanskich" ?

Wydaje mi sie, ze gubisz idee skeczy Jeff'a Dunham'a.

A zreszta (jak napisal Anasazi) smieja sie z tego sami zainteresowani - wiec czemu Tobie to przeszkadza - swoja droga ciekawe jest publikowanie dowcipow - chocby w formie przykladow jak Ty to zrobiles - mieszkajac w UK mialbys szanse na plakietke rasisty - za same ich publikowanie

 

 

 

Ale zakonczmy juz te niesnaski - delektujmy sie swietami .

Wesolych i Spokojnych Swiat w gronie rodziny - zyczy ROBERT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałem wyraźnie mozna wywnioskować ze mało mam wspólnego z rasizmem ale widze, że doskonale wiesz jak by sie zachował angol, po twoim 3msc pobytu w UK...

Wiec po prostu to przemilczę...

Dobra panowie, ja się odpinam od tematu. To jest własnie jeden z tych wątków gdzie można ciągnac w nieskończonośc przez dziesiątki stron, to ciągniecie tematu typu wyższości jabłka nad gruszką :lol: nie ma najmniejszych szans abyście mnie przekonali do śmieszności skeczów Jeff'a Dunham'a ani ja nie przekonam nikogo, że to wcale nie jest smieszne. Każdy obstawia na swoim i tyle.

 

Podsumowując z mojej strony temat to, mnie to nie smieszy, innych może tak. Wszystko zalezy indywidualnie personalnie od osoby, tak po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.