Skocz do zawartości

Belt CP V2 2,4GHz


damianeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję owego modelu ma ktoś może na sprzedaż sprawny bądź z jakimiś defektami obudowy.

 

A drugie pytanie czy ten model nadaje się do nauki?

 

Ach zapomniał bym, bo na oglądałem się filmów na yt jak to się ludzie bawią znalazłem ten model bez anteny 2,4

jaki jest tego koszt, chyba że lepiej zastosować DX6i o ile dobrze pisze?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------

Pozdrawiam

Damian

Edytowane przez damianeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Belt to gniot (wiem, bo miałem), po drugie DX6i to o niebo lepsze radio niż jego firmowy nadajnik, nie ma co porównywać.

 

Do nauki nie polecam, model jakoś lata, w sumie do nauki starczy pod tym względem, ale jego obsługa (ustawienia, naprawy) i jakość części to koszmar. Firmowe wyposażenie jest bardzo kiepskiej jakości.

 

Dużo lepiej zrobisz jak kupisz jakiegoś klona t-rex 450 albo jakiegoś KDSa np.

Edytowane przez Piotrek_SGM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy mógł byś podać konkretne modele bo popatrzyłem na kilka modeli od 700 do prawie 3 tysięcy zł. A raczej do nauki to nie ma co płacić dużo, bo może to być jeden "kret" jak to się mówi, i po zabawie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kreta się raczej nie obędzie, chyba że jesteś bardzo utalentowany i/lub powściągliwy :-)

 

Konkretnie to np. HK450GT albo HK450GT PRO. Tyle, że ich nie sprzedają w zestawach gotowych do lotu, chociaż jak się ogłosisz na forum na pewno ktoś pomoże Ci w wyborze wyposażenia, złożeniu i regulacji za rozsądnie małe pieniążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.