Skocz do zawartości

"Awaria silnika" - awaryjne ladowanie - przymusowe ladowanie


leszek_c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Fajnie, że udało Ci się uratować model, jednak z tego co widzę latałeś chyba motoszybowcem więc lądowanie bez silnika to raczej przy tego typu modelu to podstawa ;)

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem lepiej jak rygiel odcina w granicach 3.4v na cele, przedłuża żywotność pakietu. Co prawda kolega nie napisał, jakie było napięcie, ot taka informacja.

W sumie tytuł troszkę nie taki, bo to pakiet padł a nie silnik. lecz zastanowić się dalej to silnik przestał działać.

Lądowanie troszkę awaryjne i udane :)

Lecz nie lataj zawsze w tym samym miejscu, rolnik nie będzie zadowolony, chyba, że to przyszłe Twoje plony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tytul był w cudzysłowiu:)

Wiem, wiem, że latanie nad plonami rolnika by oburzyło, ale potrzebowałem zrobić test. Gdyby wiatr byłby z innej strony to wylądowałbym na drodze. Gdyby nie kamera, złapałbym samolot do ręki a tak to mam pietra by zbytnio nie utracić prędkości przy podchodzeniu do lądowania by kreta nie zaliczyć. Bez kamery to modelem ładnie można wyhamować i go złapać. Jestem zrzeszony z klubem modelarskim, ale jeszcze nie mam pełnych praw i nie mogę latać solo, takie angielskie przepisy dopiero jak zdam egzamin to wtedy będę mógł latać. Ale do tego potrzebuję samolotu z podwoziem, a Radian jest bez.

Więc przymierzam się do kupna spalinówki, najlepiej akrobata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjzyj się uwaznie na drogę - jak auta jadą. Kolega nie lata w PL tylko w UK, a tam zasady troche inne. Sam tego skosztowałem kiedyś, nie chcą przyjmować nowych, mają swoje kluby, swoich klubowiczów i starczy. Po co następny i kolejka do latania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nie mogę latać? Kto Ci zabroni?

 

Przyjzyj się uwaznie na drogę - jak auta jadą. Kolega nie lata w PL tylko w UK, a tam zasady troche inne. Sam tego skosztowałem kiedyś, nie chcą przyjmować nowych, mają swoje kluby, swoich klubowiczów i starczy. Po co następny i kolejka do latania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.