Skocz do zawartości

MPX Royal Evo 9


hubert_tata

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze na tym poziomie i przy dzisiejszej technice niema zlych radyjek sa tylko ladniejsze i brzydsze, oraz mniej lub bardziej funkcjonalne i dopasowane do gustów uzytkownikow

MPX juz dawno postawil na prostote wygladu i niektórzy bardzo to w nim cenia

widac niemusza nadrabiac bajeracka blyszczaca obudowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ale srebra!

Moze to wsja dla Kulczyka ?

Zeby bylo widac ze gosc nadziany jest.

 

Cale szczescie ze moj Optik ma stonowane kolory i nie liczac ochydnej niebieskiej diody jest O.k.

 

Jak nie sprzedam aparatury to ja podmieni na cos zielonego i duzo mniej dajacgo po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje w zyciu porownywac wiele aparaturek. Mialem nawet w rekach ostatnio futabe 14MZ i bylem jakos tak niezadowolony. PRzede wszystkim ten wyswietlacz przy ciut barzdiej slonecznej pogodzie jest calkowicie nieczytelny, w koncy to zwykly LCD.

 

Aparatura nizej widoczna to Futaba 9Z WCII, ktora zostala wycofana z rynku. W stosunku do 9CAP, miala wbudowany obrotomierz oraz flight mode'y (to sa glowne roznice), no i co dla mnie najwazniejsze- antene na kulce. Swietny sprzecik, lecz dosc "bateriozerny" z tego co slyszalem, ale sie moge mylic.

 

Dlatego zlotym srodkiem jest dla mnie Futaba 12MZ. Ma przynajmniej normalny wyswietlacz jak w mojej dziewiatce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co do Futaby 9Z to oprócz "flight modów" posiadała 13 punktowe krzywe gazu oraz skoku łopat w programie Heli. Używało jej wielu pilotów śmigłowców między innymi Wojciech Mrowiec z Katowickiego Model-Fan'u dwukrotny mistrz polski w F3C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.