Skocz do zawartości

Pierwszy model F3A Z EPP


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie,swoja przygode z modelmi samolotów rozpoczołem od motoszybowca EPP Pionerra 1400,mysle o drugim modelu do lekkich akrobacij cos z Epp niedrogiego ,co polecicie w wersi Kit ,znazłem cos takiego http://abc-rc.pl/p/4...i-szybowce.html,czy lepiej cessne 747 prosze o porade pozdr

 

Najlepsza opcja chyba byłby ten Firenza http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=17355

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kolego zerknij sobie na wagę Firenzy masakra! do akrobacji to lepiej Sonica tani,lekki,i dostępne części a sprzęt masz już jakiś konkretny? mam na myśli silnik regiel itd? Ja kolego obecnie mam model Pioneera firmy Pelikan jest to górnopłat 1460mm i 1250 gram do lotu i można takie bajery nim robić że sam nie wiem czasami co ja nim wyprawiam,a latam na pakiecie 3s 13oomah czas lotu około 13 minut.Powiem Tobie że po moim pierwszym modelu czyli Cessnie 745 też zastanawiałem się czy nie wziąć SuperSonica, ale moje doświadczenie nie jest jeszcze na tyle duże żeby latać akrobatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy waga tej Firenzy to masakr, biorąc pod uwagę rozpiętość skrzydeł. Widzialem loty tego modelu na Gotartowicach i Firenza może latać zarówno powoli, jak i szybko, prędkość lądowania bardzo mała. Akrobacje F3A kręci bardzo fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Rainbow'a ,to właściwie ten sam model z innymi naklejkami.Niestety wymaga silnika klasy 4250 i zasilania 4S.Nie specjalnie nadaje się na drugi model.Można latać powoli na przeciągnięciu w granicach rozsądku,ale nie jest to slow flyer.

Podwozie nadaje się do śmietnika,zrobione na jednym drucie wygina się we wszystkich kierunkach,Nie wytrzymuje masy modelu mocowanie podwozia w kadłubie zrobione z lichej sklejki topolowej.

Natomiast model bardzo wytrzymały na wszelkiego rodzaju kraksy.U mnie poległ po centralnym spotkaniu z betonowym pasem po utracie zasięgu.Ale i tak nie był zmasakrowany,poza maską silnika.Teraz służy za dawcę pianki po tym jak spłonęły przypadkowo skrzydła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Sonic to kopia GWS Formosa,nie wiem czy jest produkowany z silnikiem bezszczotkowym.Na szczotce z przekładnią słabo lata.

A tak przy okazji Cessna 747 to GWS e-Starter.

Generalnie modele Lanyu są wytrzymałe.Na fabrycznych bezszczotkach latają bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.