Skocz do zawartości

e sky nano i king4 problem


dk290
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam dwa pytanka. Posiadam e sky nano scale gdy tylko przesune drążek gazu heli kręci sie wokół własnej osi czy ma ktoś pomysł w czym tkwi problem? Drugie nietypowe pytanko jak tylko dotchne żyra palcem serwo ogonowe warjuje czy to normalne czy mam żyroskop do wymiany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

E Sky Nano Scale jeśli mówimy o tym, to popróbuj trymerem, a jeśli miał kreta to przypatrz się pracy silników i zębatek na wałku głównym.

Co do żyroskopu sądziłem że jest stabilizowany odśrodkowo tzn flybarem?.

A śmigło ogonowe jest tutaj atrapą, wiec nie posiada serwa, może mówimy o innej zabawce tzn. King 4

nie należy dotykać żyroskopu podczas jego pracy, to dość delikatny i bardzo czuły instrument. każda wibracja ma wpływ na jego prace, więc nie dziwi mnie że serwem próbuje skontrować twoje muskanie palcem, jeśli problem powiela się w locie proponuje zmniejszyć jego czułość, na warunki pracy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc Informacje napewno się przydadzą. Znalazłem problem w esky nano. Jak lutowałem kabelki do podłączenia pakietu wmodule zrobiłem zwarcie na jednym zregulatorze obrotów "podejżewam że jest to regulator pisze na nim 10c" oddałem do fachowca z odpowiednim sprzętem odeśsie stary lut i przylutuje precyzyjną lutownicą Mi niestety tego sprzętu brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po temacie wnioskuję, że te wariacje serwa to w Honey Bee King 4? W HBK4 kolegi nic się nie działo po dotknięciu żyra, w moim HK-450 delikatnie się porusza serwo przy dotknięciu żyroskopu. Pracuje tak jak podczas normalnego lotu, czyli reaguje delikatnie na wibracje i oscylacje ogona. Ale nic nie wariuje. Może nie dotykasz, a pukasz do tego żyra, dlatego wariuje? W sumie, to mieszkasz w tym samym mieście co Adam_G czy jak mu tam, on jest trochę bardziej doświadczony w helikach, więc możesz się do niego zwrócić, albo możesz się ze mną kiedyś spotkać, w sumie tak daleko do ciebie nie mam ani ty do mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.