Skocz do zawartości

Co sadzicie o aparaturze Walkera??


profesorek92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Czy ta http://allegro.pl/item256813605_nadajnik_odbiornik_kwarce_walkera_7ch_gratis_.html aparatura i odbiornik nadadzą się do sterowania samolotem ?? Buduję model "Zefirka". Potrzebne póki co będą tylko 4 kanały, ale chcę kupić na zapas :) Czy ten odbiornik będzie dobry do samolotu ?? Czy pod niego można podłączyć np takie servo http://allegro.pl/item257106363_micro_serwo_tower_pro_sg50_gw_f_vat_od_rcsklep.html ???

 

Może jeszcze jakieś informacje :)

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam t aparaturę i szczerze odradzam. To nie jest aparatura do latania, tylko taki bonus do zestawów firmy walkera słynących z kiepskiej elektroniki. Aparatura nie jest dobrym sposobem do szukania oszczędności, szczególnie, że za niewiele więcej kupisz już porządną aparaturę (np laser4, mx414) współpracującą z każdym odbiornikiem.

Co do serw to ja mam z nimi przykre przejścia. Zecydowanie taniej i jest kupić te

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo odradzam Zebrę 4FM.

Kupiłem na Allegro Sanwę RD6000 za 300zł i jestem zadowolony aczkolwiek niektórzy na niej wieszają psy. U mnie działa ok, ma duży zasięg i komputer. Z prostszych aparatur może Hitec Laser 4 ale jak znam życie to wszyscy ci zaproponują apkę 6 kanałową z komputerem, bo jak chcesz się rozwijać to bajery zaczną się prędzej lub pózniej przydawać. Szkoda po jakimś czasie kupować kolejną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyber-fly.pl/index.php?products=product&prod_id=10

 

Masz gwarancje i wysokiej klasy radio nie daj się naciągnąć na to że coś jest tanie wiem z własnego doświadczenia.

 

Wygląda pięknie, ale zdecydowanie za droga. 500 zł to za dużo.

Nie ma czegoś "w miarę" dobrego tak do 200 zł ?? Co byście w tej cenie zaproponowali ?? Zależało by mi, aby miała pamięć modeli (nawet 2 modele starczą) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć (z tego co czytałem) zebry nie grzeszą zasięgiem.

Generalnie ja jak zwykle radzę rozpocząć od szukania taniego nadajnika z komputerem (jakiejś używki na Allegro), jeżeli to jest za drogie to kupując nadajnik bez komputera warto zwrócić uwagę czy ma podstawowe miksery (chociaż V-Tail) i czy jest markowy (graupner, multiplex, hitec laser itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyber-fly.pl/index.php?products=product&prod_id=10

 

Masz gwarancje i wysokiej klasy radio nie daj się naciągnąć na to że coś jest tanie wiem z własnego doświadczenia.

 

Wygląda pięknie, ale zdecydowanie za droga. 500 zł to za dużo.

Nie ma czegoś "w miarę" dobrego tak do 200 zł ?? Co byście w tej cenie zaproponowali ?? Zależało by mi, aby miała pamięć modeli (nawet 2 modele starczą) :/

 

Kolego to nie jest kwestia ilości zapamiętywanych modeli a ta aparatura jest naprawdę w dobrej cenie w moim wypadku akurat cena jaką prawie że utopiłem to było 240 zł cale szczęście że znalazł sie gość który potrzebował radia do łódki i ja odkupił, oczywiście możesz poszukać używanej ale nie takich jakie tu przedstawiłeś. Wierz mi funkcjonalnie nie są one warte 50 zł tak że przeanalizuj dokładnie jakimi środkami finansowymi dysponujesz i może warto chwile poczekać doskładać i kupić coś dobrego .

 

edit

 

Właśnie zebrę miałem nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze - szukanie oszczędności na aparaturze to nie jest zdrowy pomysł.

Wszelakie wynalazki typu Zebra, Walkera, Dualsky, eSky i inne takie powinieneś omijać szerokim łukiem. Skup się na takich aparaturach jak mc10, mx12, optic, flash i tym podobnych. Za 200-300 zł można na prawdę dostać używkę w dobrym stanie, ale to wymaga cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego :

 

http://modele.sklep.pl/product_info.php?cPath=18_19&products_id=2756

 

warto dać trochę więcej za coś co porządnego sam jej używałem i bylem z niej zadowolony

 

Czy to ma jakąś pamięć modeli, czy nie ??

 

W czym ona jest lepsza, od np. takiej standardowej apki e-sky (KLIK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marką co ma duże znaczenie. Marka daje Ci pewność zasięgu, takie wynalazki jak e-sky potrafią stracić zasięg po stu metrach.

Generalnie nie warto oszczędzać na aparaturze - oszczędzisz 100 zł na nadajniku a ryzykujesz rozbicie modelu z wyposażeniem spokojnie wartego kilkaset złotych (minimum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marką co ma duże znaczenie. Marka daje Ci pewność zasięgu, takie wynalazki jak e-sky potrafią stracić zasięg po stu metrach.

Generalnie nie warto oszczędzać na aparaturze - oszczędzisz 100 zł na nadajniku a ryzykujesz rozbicie modelu z wyposażeniem spokojnie wartego kilkaset złotych (minimum)

 

A pamięć modeli jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.