Skocz do zawartości

samolot KVI


kamil15

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam 15 lat mam 2 samoloty spalinowe jeden sky hero 2 ktory kostzowal 900zl a drugi robiony ale nie przezemnie kupilem go za 130 zl samolot ten byl bez silnika byl zrobiony pod silnik os max 10 la kupilem silnik serwa mialem samolot jest maly ma 89 cm rozpiesosci skrzydel i jak myslicie blatam go sam ?? latalem elektrykiem 2 kany nieproporcjonalny ster , ja jestem bardzo ambitnym chlopakiem mysle ze poradze sobie w oblocie jego ,a wy co myslicie?? wy mnie nie znacie wiec nie bedziecie wiedziec ,samolot jest akrobal dolnoplat

 

i mam ytanie wywaza sie model z paliwemczy bez bo jeden chlopak mi mwopil ze bez paliwa ?? , i np jak samolot jest przechylony do przodu o 100 g .to bedzie sie latalo w miere jakos ????,100 g przechylony bez paliwa z przodua zbiornik jest 80 ml , bo jest to maly model i w jednym miejscuu mozna wlozyc akumlator i jak bys sie niedaklo jak jest przechylony do przodu o to 100 g to musze dokldac ciezarki zeby go wywazyc jak myslicie okolo 100 g bez paliwa prosze pisac,pozdrawiam

 

moje gg 2213742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.