Skocz do zawartości

Graupner MX-10 Hott


doctoreW

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ostatnio tanie oferty tej aparatury i nawet mnie zainteresowała - potrzebuję właśnie jakiejś bez "wodotrysków" (ponieważ nie mam żadnego doświadczenia poza prostą 3 kanałową Hiteca), ale z potencjałem - mixery itp.Ma ktoś może taką i może coś o niej powiedzieć? Bo z opisów w sklepach to coś między Optic a Aurora - a nie chcę zaczynać od programowania przez 12 godzin modelu budowanego 6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli chodzi o cene to MX12 może być. Jednak jeśli zamierzasz mieć cos bardziej "na przyszłość" to zalecał bym dozbieranie na MX16. Modeli z 4-ma serwami praktycznie nie trzeba programować (jeśli jest dobrze mechanicznie zrobiony - chodzi głównie o neutrum i ruch serw). Wystarczy wybrać model (normal lub delta) ustawić rewersy na serwa i już. - tyle samo robisz w MX10. Ostatecznie można ustawić zakres ruchu serw i DR/Expo.

MX10 jest całkowicie dla początkujących modelarzy do pierwszego modelu (zapewne kupionych z w zestawach RTF). Lub jako pulpit ucznia w układach trener-uczeń.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.