Jump to content

Cześć!


karand

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Po wielu latach wróciłem do modelarstwa i to od razu do dziedziny która w młodości bardzo mnie fascynowała lecz była dla mnie niedostępna - modele samolotów RC. Na razie zdobywam doświadczenie, mam również pewne inne obowiązki które nie pozwalają mi się w pełni oddać ulubionemu hobby. Dlatego rzadko zdarza mi się odzywać na łamach forum, jednak na bieżąco czytam wszystkie posty i wchłaniam potrzebne wiadomości. Część z Was zna mnie może z innego forum, choć tam jestem też częściej "czytaczem" niż "wypowiadaczem". Na razie zajmuję się modelami ARF elektryków i przy elektrykach zamierzam pozostać. W młodości budowałem z kolegami modele na uwięzi i swobodnie latające napędzane silnikami spalinowymi. Popełniłem też kilka modeli z silnikami na CO2. Moje umiejętności latania są bardzo nikłe, pozwalają jedynie na utrzymanie się w powietrzu.

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przy dzisiejszym stanie techniki elektryki powoli przewyzszaja silniki spalinowe, dlatego nie dziwota ze chcesz przy nich pozostac.

Ja tez nie mam zamiaru babrac sie w spaline i pozostane wierny pradowi :)

JEdyna bariera moga byc fundusze ponoszone przy zakupie silnika i aku jednak na dluzsza mete sa bardziej oplacalne.

 

WItam i zapraszam do dyskusji !

Link to comment
Share on other sites

Alchemique zgadzam sie z Toba też zaczynam elektryke,ale ten zpach dymu z rycynki i ten trzask (warkot) jest nie do zapomnienia ten sentyment do tego napędu zostanie i niepowiedziane ze człowiek za jakiś czas zatęskni i choć na chwile wróci do tego

 

pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.