Skocz do zawartości

kupilem ST g40


afish

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zapytac o w/w silnik. mianowicie do czego sa sróbki:

1 Taka długa przy gaźniku złota rozumiem ze do regulacji skladu mieszanki ..

2 Do czego jest sróbka czarna zaraz przy wlocie powietrza do gaźnika

3 Ostatnia jest przy przepustnicy (znaczy przy tym drazku co otwiera gaz a dokladniej w nim)

Jak by ktos napisal do czego sa sróbki 2i 3 i czy 1 dobrze zdiagnozowalem :)

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

odp 1. Dobrze - to iglica składu mieszanki.

odp 2. Najprawdopodobniej chodzi Ci tu o śrubkę trzymającą przepustnicę a także regulującą jej maksymalne domknięcie.

odp 3. regulacja wolnych obrotów - reguluje się nią płynne przejście pomiędzy niskimi i wysokimi obrotami.

 

Regulacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety spalila sie swieca zarowa zanim ja zdolalem wkrecic do silnika ...

pozwólcie ze nie bede opowiadal w jaki sposób to szkoda gadac ..

Jak uda mi sie pozyczyc od kogos swiece to bede próbowal odpalic a jak nie to msuze zamówic ;/

Z czego najlepiej zasil;ac swiece zarowa jak nie ma sie panela startowego ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna cela akumulatora NiMh, NiCD bateria o napięciu 1,5V - wydajność prądowa powyżej 2A - jeśli aku to dobrze naładowany - niedostateczne żarzenie to częsty powód i kłopot z uruchomieniem motorka.

 

Jak spaliłeś świecę? To nie to że "szkoda gadać" tylko może być to jako ostrzeżenie by kto inny nie wpadł na taki pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy nie powiem kto:) podsunal mi pomysl zeby podlaczyc swiece zarowa do akumulatora samochodowego przez zarówke 60 W i tak zrobilem ... cos tylko cyknelo i patrze a tu drucika od swiecy nie ma a kawalem sie przyspawal do obudowy swiecy :)

nie chcialo mi sie policzyc pradów to tak mam .. ale to przestroga na przyszlosc zeby sie nie spieszyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak .. Nie mam Ci za zle tego ze mi tak powiedziales ale mimo wszystko swiecy szkoda .. Powinienem dac mniejsza zarówke niz 40 W a dalem wieksza i nie pomyslalem ze ma za maly opór .. ale madry Polak po szkodzie ..

 

Moze jest ktos z okolic Sieradza co mógłby pozyczyc swiece na dotarcie silnika ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.