Skocz do zawartości

Serwa Savox cyfrowe - piszczą w neutrum


maciej1977
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamyczek_RC

Jeśli płaszczyzny sterowe pracują bez zacięc i przeskoków większość cyfrówek popiskuje sobie . Wynika to z rozdzielczości przetwornika AD ,i impulsowego (cyfrowego sterowania silnika dzięki któremu uzyskuje się praktycznie stały moment i prędkość w całym zakresie obrotów) . Nie jest to objaw uszkodzenia ani wady ten typ tak ma ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, bo mam dokladnie to samo ;f Mnie to strasznie irytuje, ale nic sie nie da zrobic.

Pracujace serwo piszczy, w czasie wychylenia sterow to normalne, w pozycji neutrum niby tez- jak piszczy znaczy ze nie do konca jest w neutrum i stara sie "dojsc" do niego lub dziala na niego jakas sila i tez popiskuje ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od niedawna Savox-y w modelu, wylatałem około10h, u mnie jest trochę inaczej niż piszesz. W neutrum nie piszczą, natomiast w czasie pracy tak. Piszczą też przy próbie wychylenia sterów ręką. Sprawdź czy nie blokują Ci się stery mechanicznie, czy luźno chodzą, sprawdź ze zdjętą dźwignią popychacza czy piszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stery pracują luźno , kiedy zasilanie wyłaczone to nawet trochę zwisają pod własnym ciężarem , tak jak pisałem kiedy delikatnie dotknę orczyk i odciążę go to przestaje piszczeć , serwa siedzą w modelu SU 26 50cc stery są dośc duże i swoim ciężarem naciskaja na serwo ...

Ale jeśli chodzi o pracę serw to jestem pod wrażeniem szybkości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.