Jump to content

Miejsca do latania w podkarpackim


pacyn

Recommended Posts

Witam,jestem tu nowy.Odnoszę sie do was ,,Doświadczeni modelarze'' o podanie mi informacji dotyczących opuszczonego lotniska lub dużej łąki do pierwszych lotów ,w województwie podkarpackim

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Luzak nie obraź się ale na tak postawione pytanie raczej nie otrzymasz odpowiedzi, w województwie podkarpackim będzie ze 100 000 łąk nadających sie do latania. Napisz po prostu gdzie mieszkasz lub gdzie możesz podjechać na oblot to pewnie ktoś sie odezwie.

 

Pozdrawiam

 

łukasz

Link to comment
Share on other sites

Na północy województwa widziałem 2 ładne łąki do latania , jak jedziesz to blisko końca województwa w lewo a potem przed lasem jest wjazd na łąkę , pewnie trafisz. :twisted: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam mieszkam w Krośnie i na lotnisku aeroklubowym przecież jest specjalne miejsce do latania :roll: .Wejdź na www.modelmaking.pl i wejdź w zakładkę imprezy i tam gdzieś bd zlot Krośnieńskich modelarzy i tam są zdjęcia tego placu między innymi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Krosno i okolice to jedno wielkie lotnisko modelarskie, miejsca nie brakuje, w Odrzykoniu na północ od Krosna doskonałe warunki do latania zboczowego, ja sobie latam niedaleko domku nad łąkami i mam też w pobliżu ładną góreczkę. Pytanie jest wielce nie precyzyjne bo całe podkarpacie to doskonałe tereny do uprawiania modelarstwa :jupi:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.