Skocz do zawartości

Wiercenie w śmigle


Linean

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mogę, tylko że propsavery które dostałem do mojego silnika to straszna chała, mają niecentryczny otwór i dlatego chciałem przerobić tak by użyć silnika jako propsavera:) Wczoraj już zamontowałem na próbę , i po wyładowaniu baterii na ziemi, wszystko wygląda na solidne. Jeszcze może przed wyjazdem zrobię oblot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja też miałem taki problem ponieważ kupiłem śmigła jak się okazało z otworem fi 2mm musiałem je rozwiercić pod fi 4mm aby pasowały na piastę, poradziłem sobie inaczej jak tu koledzy podpowiadali. Mając dostęp do tokarki wytoczyłem sobie tuleje prowadzącą do wiertła, średnice zewnętrzną tulei dopasowałem do tego pogłębienia co zapiera się śmigło o piastę. Następnie zamocowałem śmigło w imadle i przewierciłem otwór wyszedł bardzo pasowy i centralnie umieszczony. Proponuję podejść z śmigłem do tokarza i zapytać się czy nie dorobi tulei prowadzącej do rozwiercania otworów. Ja rozwierciłem w ten sposób już kilka otworów a co najważniejsze to, że nam wiertło nie ściągnie. Taka tuleja posłuży nam wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.