Skocz do zawartości

Hitec Flash 4x


Milko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukałem w paru miejscach ale dużo info nie znalazłem, dlatego zwracam się do was. Mianowicie-zastanawiam się nad kupnem nowej aparaturki i mam taką propozycje-Flash 4x odbiornik HFS-04 MG. Słyszałem że Flash 5x jest dość dobry i nie ma problemu, ale jak jest z 4, czy są jakieś istotne różnice między5/4x, oprócz jednego kanału mniej :wink: ?

W instrukcji wyczytałem że w 4 nie ma przełącznika dwóch wielkości wychyleń dla lotek i steru kierunku(nie wiem co to :wink: ) i że nie ma funkcji chowania podwozia-tylko ta instrukcja była do flasha4/5 bez x-czy to coś zmienia?

Jeszcze sprawa odbiornika słyszałem że ten HFS- ma krótki zasięg i łatwo łapie zakłócenia-czy to prawda?

Za pomoc będę wdzięczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mialem pare lat i bylem bardzo zadowolony za niewielka cene fajny nadajnik nigdy mnie nie zawodl jak i odbiornik.. mozna rozbudowac o 5 kanal i przelaczniki bardzo niewielkim kosztem .

Z mojej strony polecam zestaw jezeli cena jest atrakcyjne i pewny sprzedawca.

Pozdrawiam Slawomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.