Skocz do zawartości

Cessna nie reaguje na nic


cunioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze swoją cessna reely, otóż włączając nadajnik następnie podpinając aku silnik zaczyna się lekko ruszać, drążki nie działają, nic kompletnie nic. Z regulatora podejrzewam wydobywają się sygnały dźwiękowe (piknięcia co 1 sek). Próbowałem zbindować ale coś nie idzie :( odbiornik się nie świeci, nawet jak wciskam przycisk do bindowania. Na aparaturze świecą się obydwie lampki (baterie naładowane). Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze swoją cessna reely, otóż włączając nadajnik następnie podpinając aku silnik zaczyna się lekko ruszać, drążki nie działają, nic kompletnie nic. Z regulatora podejrzewam wydobywają się sygnały dźwiękowe (piknięcia co 1 sek). Próbowałem zbindować ale coś nie idzie :( odbiornik się nie świeci, nawet jak wciskam przycisk do bindowania. Na aparaturze świecą się obydwie lampki (baterie naładowane). Pozdro ;)

 

A co to za regulator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakie powinno być napięcia z regla na odbiornik bo u mnie jest czerwony z czarnym + 4.99, biały z czarnym 0.00, czerwony z białym 4.37 to chyba coś nie tak moim zdaniem bo biały nie powinien być z czarnym 4.37 ,bo tak mam w ASW ale może się mylę i tak jak mam włączoną apkę i lipola i kilkukrotnie wsadzając i wyjmując wtyczkę do odbiornika to silnik się włącza na 30 sek na max obroty i się wyłącza czy to może być tak że nie jest zbindowany tylko pika i śmigło drży a jak wezmę gaz na maxa i podłącze pakiet to piknie 3 razy i dalej pika pojeduyńczo jak by czekało na sygnał a może źle podpięty silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podpinając pakiet drążek gazu masz w nadajniku ustawiony na minimum?

Takie pikanie to może być informacja, że gaz jest przesunięty i regiel zabezpiecza przed "spontanicznym" uruchomieniem silnika.

Może też być tak, że regiel wszedł w tryb programowania i należy przesunąć gaz na Max a potem na MIN i zakończyć programowanie.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.