Skocz do zawartości

ustalanie cen


modeleswiata.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze; Na rynku modelarskim jesteśmy od maja 2011 r.,po drugie;napisałem że działalność prowadzę od kilkunastu lat,ale nie znaczy to że zawsze prowadziłem sklep modelarski,po trzecie; skąd wiesz że towary kupujemy od firmy anfinans a nie oni od nas i jakie możesz mieć chłopie pojęcie do jakiej grupy kapitałowej należy sklep modeleswiata.pl ? Jeżeli nie masz o tym pojęcia to nie wypowiadaj się na ten temat i nie pisz takich głupot "Lipa po całości

Mało wiarygodny taki sklep w walizce,żeby nie rzec "krzak" w Pszennie." bo to świadczy tylko o Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to zaglądnij do ustawy podatkowej i skoro jest to "grupa kapitałowa" to jakim cudem podajesz prywatne konto nie należące do firmy i jej właściciela jako firmowe.Gdybyś był dystrybutorem to nie pisałbyś takich 'pierdoł" o zmowie cenowej,bo po prosu by Ci to wisiało tak jak i mnie.jak chcesz wiedzieć to sprawdził Cię dystrybutor pewnej firmy i stąd moja wiedza w "tych głupotach"

A "chłop" kolego to orze pole,pewnie w Pszennie bo ja jestem z miasta.(chodzi mi li tylko wyłącznie o etymologię słowa)

Amen z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pole,z tego co wiem to jest w Krakowie,a o pewnych rzeczach to pewnie nie masz zielonego pojęcia,bo też pewnie nie wiesz że konto może należeć do osoby,która należy do grupy finansowej do której należy np. modeleswiata.pl ,a czy jesteśmy dystrybutorem i przedstawicielami pewnych marek,to już inna historia.Post dotyczył czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.