Skocz do zawartości

Nowotarski Piknik Lotniczy 2012


YaneQopter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze, szkoda. Ja niestety dotarłem wczoraj na lotnisko dopiero koło 12:00, więc ominęło mnie kilka rzeczy.

 

Ale w ramach rekompensaty zapraszam na filmiki z 7 RC SHOW oraz NPL 2012 na http://flyrc.skylot.pl

 

Mam więcej filmików ale dzisiaj już nie dam rady, jest 2:25 :unsure: więc chyba pora spać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że "wystawa modelarska" w sobotę na Pikniku w Nowym Targu to był dla mnie duży zawód. Zastanawiałem się, czy jechać na 12:00 na piknik, ale w programie o 10:00 były modele więc zaryzykowałem. Prawdę mówiąc prócz pokazu jednego dużego baaaardzo fajnego akrobata nie było nic ciekawego. Na wystawie znalazły się takie rzeczy jak Easy Star 2 (?), surowy drewniany kadłub jakiegoś sporego modelu (już nie pamiętam co to było, ładny, no ale stan bardzo surowy...), jakiś modelik z epp za parę złotych do walk i kilka szybowców. Sorry jeśli ktoś się poczuje urażony, ale ciekawsze modele można było oglądać w ten weekend na Czyżynach ;) Jeszcze szacun dla pana, który w Nowym Targu na pikniku latał szybowcem RC (ten pierwszy, wyciągnięty przez dużego akrobata) - szybowiec był na takiej wysokości, że ledwo go widziałem z ziemi, a tu ktoś z Was jeszcze bardzo ładnie nim latał. Mimo wszystko wielki niedosyt. Mam nadzieję, że w niedzielę było lepiej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. W sobotę było kiepsko. Większość modelarzy olała sprawę i przyjechała bez modeli pomimo próśb. W niedzielę już nie było zmiłuj się, więc modeli było tyle, że miejsca brakowało :) "surowy" kadłub jak to nazwałeś to makieta Czarnej Wdowy w trakcie budowy. Nie każdy wie jak takie modele powstają a to właśnie on cieszył się największym zainteresowaniem.

Pokazy modelarskie miały być tylko małym akcentem- że jesteśmy. Z powodu zbyt dużego ryzyka przy startujących samolotach i kontroli naziemnej ignorującej nasze prośby o całkowite wstrzymanie ruchu ma krótkim pasie w czasie kiedy to my mamy robić pokaz zdecydowaliśmy się, że nie będziemy latać. Zarówno w sobotę jak i niedzielę zrobiliśmy jednorazowy pokaz holowania i akrobacji.

Pokazy modelarskie były 2 tygodnie temu i wtedy to my mieliśmy pierwszeństwo do zajmowania przestrzeni powietrznej nad lotniskiem :)

 

W sobotę to ja latałem tak wysoko swoim Juniorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu zbyt dużego ryzyka przy startujących samolotach i kontroli naziemnej ignorującej nasze prośby o całkowite wstrzymanie ruchu ma krótkim pasie w czasie kiedy to my mamy robić pokaz zdecydowaliśmy się, że nie będziemy latać.

 

No przyznaję, że tu był niezły chaos, przez chwilę w powietrzu widziałem i tego dużego akrobata i startujący obok szybowiec na holu (zdaje się) co wyglądało dość groźnie zważając na rozmiary modelu RC... Ale raz jeszcze podziwiam pilotowanie z ziemi modelu na takiej wysokości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, szkoda. Ja niestety dotarłem wczoraj na lotnisko dopiero koło 12:00, więc ominęło mnie kilka rzeczy.

 

Ale w ramach rekompensaty zapraszam na filmiki z 7 RC SHOW oraz NPL 2012 na http://flyrc.skylot.pl

 

Mam więcej filmików ale dzisiaj już nie dam rady, jest 2:25 :unsure: więc chyba pora spać :D

 

 

Fantastyczny serwis Foto-film - Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. W sobotę było kiepsko. Większość modelarzy olała sprawę i przyjechała bez modeli pomimo próśb. W niedzielę już nie było zmiłuj się, więc modeli było tyle, że miejsca brakowało :) "surowy" kadłub jak to nazwałeś to makieta Czarnej Wdowy w trakcie budowy. Nie każdy wie jak takie modele powstają a to właśnie on cieszył się największym zainteresowaniem.

Pokazy modelarskie miały być tylko małym akcentem- że jesteśmy. Z powodu zbyt dużego ryzyka przy startujących samolotach i kontroli naziemnej ignorującej nasze prośby o całkowite wstrzymanie ruchu ma krótkim pasie w czasie kiedy to my mamy robić pokaz zdecydowaliśmy się, że nie będziemy latać. Zarówno w sobotę jak i niedzielę zrobiliśmy jednorazowy pokaz holowania i akrobacji.

Pokazy modelarskie były 2 tygodnie temu i wtedy to my mieliśmy pierwszeństwo do zajmowania przestrzeni powietrznej nad lotniskiem :)

 

W sobotę to ja latałem tak wysoko swoim Juniorem :)

 

 

 

Wojtku - Gratuluje pięknej i udanej imprezy . Pewnie znowu orobiliscie sie jak bure konie , ale wiesz bez pracy..............

Jeszcze raz serdecznie gratuluje . AAA wysłuchałem z uwagą wywiadu z Waszym Prezesem w Radio w nocy , bo nie mogę sypiać

W związku z tym Ucaluj całą załoge "Ałroklubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.