Skocz do zawartości

Crrcsim-problem


GepettoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z tym symulatorem tzn. po włączeniu grafika jest wyświetlana skokowo. Mówiąc normalnie tnie się. Próbowałem na kilku komputerach i to samo. Teraz mam Win XP i właśnie pojawił się ten problem, wcześniej miałem 98 SE i wszystko pracowało idelanie na tym samym sprzęcie.

Jeśli ktoś się spotkał z czymś takim to proszę o pomoc :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grafy mam najnowsze sterowniki karta to gforce 2mx(stara).testowałem jak juz piałem wyżej, na szybkim kompie karta graf gforce 128mb tez na win xp i tez klatkowalo. ciekawe jest to, ze na 98 wszystko chodzilo plynnie... nie wie ktos przypadkiem jak chodzi crrcsim na linuxie, bo jesli plynnie to postwie sobie linucha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości zainstalowałem tego crrcsim'a u mnie na lapciu. Mam XP z SP2 (thurion 2x1,6Ghz, 1 Gb ramu i grafike GF6150) i śmiga bez problemu, wiec myśle że po prostu masz za słabego kompa. Jak chodzi na win98 to jedynym rozwiązamiem są 2 systemy na raz. Ewentualnie załatw sobie Linuxa bootowalnego (np. ubuntu) i sprawdź czy w ogóle ruszy i jak wtedy chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam na linuxie. Na starej rivie tnt 16MB pci (800x600), procesor celeron 900MHz, interfejs przez kartę muzyczną. Po zainstalowaniu sterowników do grafiki od Nvidii (nie tych przychodzących z X-ami) śmiga ładnie i płynnie. Bawiłem się też na laptopie (C2DUO), ale tam mam jakąś egzotyczną kartę dźwiękową i sterowanie z aparatury mi nie działa. Poza tym chodzi ładnie i płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie te z dodatkowego packa dzialaja. W sumie z tego co pamietam to chyba wystarczylo je rozpakowac do odpowiedniego katalogu.

Natomiast co do sterowania klawiaturą, to w tym mi się nie udało polatać klawiszami (tzn sterowanie jakieś jest, ale nie da się tym latać). Za to myszką lub aparaturą jest całkiem nieźle. Dodatkowy plus, to to, że obsługuje wejście na karcie dźwiękowej, więc nie trzeba żadnego specjalnego interfejsu jak również brak problemów z lpt itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.