Skocz do zawartości

Pomoc w nauce latania motoszybowcem. Okręg śląska.


Krajowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Moje doświadczenie poleca na rozbiciu Sky Lady III. Dzisiaj właśnie lekko uszkodziłem sobie AXN, dziub mi pękł.

Czy ktoś z Was, miałby ochotę na pomoc w nauce latania motoszybowcem ? Czytam dużo forum ale ostatnio nie ma w katowickim okręgu żadnego spotu, na który bym mógł podjechać :)

 

Pozdrawiam Michał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie,

Bardzo miły odzew z Waszej strony :)

Przez miesiąc byłem trochę wycięty z życia, ponieważ pracowałem codziennie i po powrocie do domu nie miałem siły nawet siedzieć na necie. Teraz mi się trochę rozluźni i wrócę do latania w weekendy. Raz udało mi się latać i nie rozbiłem dziada. Można powiedzieć, że ja to wszystko chyba za nerwowo robię. Ale chciałbym powymieniać się również z Wami doświadczeniem, bo macie na pewno większe niż ja.

 

Padły pytania gdzie mogę dojechać. Ogólnie nie sprawia mi problemu dojazd w dowolne miejsce w okręgu Katowic. W ten weekend chyba nie dam rady jeszcze latać, ponieważ mam pierwszy weekend wolny od miesiąca i muszę się odrobić w domu. Chętnie umówię się z Wami na następny tydzień, ale to będę pisał do Was na pw.

 

A to jeszcze pytanie mam, bo mam ładowarkę imax B6 i tam jest tryb fast. Ile czasu ładuje się pakiet Turnigy 2200 w tym trybie? Pytam, ponieważ mam jeden pakiet, drugi niestety został okaleczony z jednej celi i jak pojadę, to fajnie by było naładować i latać kolejny raz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.