Jump to content

Pomoc w nauce latania motoszybowcem. Okręg śląska.


Krajowy

Recommended Posts

Witajcie,

Moje doświadczenie poleca na rozbiciu Sky Lady III. Dzisiaj właśnie lekko uszkodziłem sobie AXN, dziub mi pękł.

Czy ktoś z Was, miałby ochotę na pomoc w nauce latania motoszybowcem ? Czytam dużo forum ale ostatnio nie ma w katowickim okręgu żadnego spotu, na który bym mógł podjechać :)

 

Pozdrawiam Michał :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witajcie,

Bardzo miły odzew z Waszej strony :)

Przez miesiąc byłem trochę wycięty z życia, ponieważ pracowałem codziennie i po powrocie do domu nie miałem siły nawet siedzieć na necie. Teraz mi się trochę rozluźni i wrócę do latania w weekendy. Raz udało mi się latać i nie rozbiłem dziada. Można powiedzieć, że ja to wszystko chyba za nerwowo robię. Ale chciałbym powymieniać się również z Wami doświadczeniem, bo macie na pewno większe niż ja.

 

Padły pytania gdzie mogę dojechać. Ogólnie nie sprawia mi problemu dojazd w dowolne miejsce w okręgu Katowic. W ten weekend chyba nie dam rady jeszcze latać, ponieważ mam pierwszy weekend wolny od miesiąca i muszę się odrobić w domu. Chętnie umówię się z Wami na następny tydzień, ale to będę pisał do Was na pw.

 

A to jeszcze pytanie mam, bo mam ładowarkę imax B6 i tam jest tryb fast. Ile czasu ładuje się pakiet Turnigy 2200 w tym trybie? Pytam, ponieważ mam jeden pakiet, drugi niestety został okaleczony z jednej celi i jak pojadę, to fajnie by było naładować i latać kolejny raz.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.