Jump to content

Orzeszek goest to Cox 0.8


Ghandi

Recommended Posts

Mam troche planów z Earla Stacha ;) no i pomyslalem sobie czy by moze nie zrobic orzeszka np meserszmicika i napedzić go małym Coxikiem? sterowanie lotki + wysokość, tyci pakiet zasilający, serwa eskaye jak najlżejsze, odb rexik?

 

Jak myslicie bawić się w to? ( najbardziej kusi mie wlasnie silniczek Cox + adapter na zwykle swiece no i ... ten smrodzik spalinki ;) model niewielki, krótkie latanie ale za to intensywne, no i modele z planów Stacha fajnie się robi ;) )

Link to comment
Share on other sites

Na coxa 0,8 to wcale nie taki super mały samolocik mój cox 0,8 wyciąga motoszybowiec do góry :) myślę ze tak koło 60 -70 cm rozpiętości trzeba by liczyć tego messerschmitta. Problem to brak regulacji przepustnicy chociaż można bez tego latać na spokojnie (ja moim myśliwcom dość rzadko przymykam gaz w locie) i brak tłumika co powoduje ze resztki paliwa są wszędzie, ale moim zdaniem pomysł jak najbardziej realny i wykonalny.

 

Jak zrobisz coś takiego i będzie to latało to ja tez bym takie coś zmajstrował :) chyba że robimy mini projekt grupowy i budujemy 2 modele na raz :) ? tylko moje tempo budowy jest wolne i w dodatku mam juz rozpoczętą budowę p-38 lighting na 2 silniki 2,5 cm :) ale myślę ze na takiego messerka bym znalazł trochę czasu :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.