Skocz do zawartości

Sryrodurowe kopyto


rkajor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko takie pytanie do kolegi rkajor: dlaczego chcesz robić negatyw a następnie znów pozytyw?

 

Przecież masz już ładnie zalaminowany i wyszlifowany pozytyw.

Wytop styrodur acetonem, wlej w to miejsce gips budowlany i kopyto gotowe.

 

:) i tak tez zrobilem - kopytko sobie schnie znaczy gips waze - potem tylko jeszcze szpachelka i ostateczne szlifowanie i mozna tloczyc (mam nadzieje)

 

Jak bedzie gotowe wstawie jakas fotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, chyba nieprecyzyjnie się wyraziłeś odnośnie gipsu, jasno napisałem że powierzchnia gipsu nie nadaje sie do polerowania ale na rdzeń czyli samo kopyto będzie ok. Zastanawia mnie to czym zamierzasz pomalować potem gips i jak chcesz wyprowadzić powierzchnię pod tłoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawku, przeczytaj jeszcze raz. Nie zamierzam gipsu wogole malowac. Albo mamy kopyto z laminatu ( lakierowanego lub nie ) a jego rdzen jedynie stanowi gips , albo mamy gipsowe kopyto ktore juz samo w sobie jako odbitka ma lustrzana powierzchnie i nie trzeba go ani malowac ani polerowac. Twarda blyszczaca bryla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.