Jump to content

Witajcie


Recommended Posts

Witam Was.

Na imię mam Tomasz i mieszkam od 42 lat w Poznaniu. W modelarstwie, pomijając dzieciństwo, zajmowałem się głównie śmigłowcami w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. Poza tym nie mam dużego doświadczenia w konstruowaniu modeli. Pociągają mnie bardziej silniki, szczególnie odrzutowe.

Jako dotychczasowy częsty gość czytający to Forum, z przyjemnością dołączę do Waszego grona.

Pozdrawiam wszystkich.

Tomasz Kiciński

Link to comment
Share on other sites

Witam Cię Krzysiek. Kupę lat minęło :-).

Jest szansa, że na wiosnę temat Iskry będę mógł kontynuować. Ogromnie mi na tym zależy. Poza tym doping i mobilizacja poprzez mail-e i podczas przypadkowych spotkań z kolegami są tak ogromne, że cokolwiek by się działo, nie wytrzymam presji :-) i chyba rozpocznę prace choćby wbrew ekonomiki firmy :-). Jak już ruszę, to dam znać na Forum.

Pozdrawiam

Tomasz

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie i także z niecierpliwościa czekam na dalsze prace i relacje z prac przy "naszym" "SU-31", czy jak mu tam było. :wink: Zapewne rozpoznajesz moja aluzję, ale to przecież ta sama "szkoła" modelowania, może tylko obiekt nieco bardziej skomplikowany, chociażby przez te dwa silniki i całe oprzyrządowanie do nich.

Dla mnie jest to najwyższa półka modelowania i stąd niekłamany podziw dla takich umiejętności i finezji modelarskiej. Pisz jak najczęściej i dziel się z nami swą wiedza i doświadczeniem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.