Jump to content

rozmazany obraz w carcamone


Maciej Ritmann

Recommended Posts

cześć chłopaki, wczoraj nagrywałem w locie kamerą CarCamOne, po odpaleniu filmu jest rozmazany i nie podoba mi się. Czy mieliście już podobne doświadczenia z takim sprzętem? może wiecie jak się z tym uporać? Na stronie producenta są jakieś plliki do ściągnięcia ale nie do końca jestem przekonany czy będą działać z nią poprawnie

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jest to raczej problem z optyką a nie z oprogramowaniem. Będziesz raczej musiał ustawic OSTROŚĆ. Jeżeli ta kamerka nie ma nastawnego "obiektywu" to trzeba sie dostać do środka i może uda sie to poprawić. Miałem podobnie w SPYCAM.

Link to comment
Share on other sites

MAsz normalny model - tylko chinczyk źle ustawił soczewkę. Ustrojstwo optyczne jest wklejone do plastikowej tulejki (nagwintowanej) której przekręcenie wymaga trochę siły. Jeżeli użyje się tej siły za dużo to można urwać lub pokruszyć :lol:. Jeżeli uda Ci się to poluzować to metodą prób i błędów (kręcenie obiektywem - nagrywanie próbne: plan bliski i plan daleki - odtwarzanie) powinieneś sobie poprawić jakość (ostrość)nagrywanych filmów. A i nie zgub sobie matrycy lubi wypadać i :o .

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.