Skocz do zawartości

rozmazany obraz w carcamone


Maciej Ritmann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć chłopaki, wczoraj nagrywałem w locie kamerą CarCamOne, po odpaleniu filmu jest rozmazany i nie podoba mi się. Czy mieliście już podobne doświadczenia z takim sprzętem? może wiecie jak się z tym uporać? Na stronie producenta są jakieś plliki do ściągnięcia ale nie do końca jestem przekonany czy będą działać z nią poprawnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAsz normalny model - tylko chinczyk źle ustawił soczewkę. Ustrojstwo optyczne jest wklejone do plastikowej tulejki (nagwintowanej) której przekręcenie wymaga trochę siły. Jeżeli użyje się tej siły za dużo to można urwać lub pokruszyć :lol:. Jeżeli uda Ci się to poluzować to metodą prób i błędów (kręcenie obiektywem - nagrywanie próbne: plan bliski i plan daleki - odtwarzanie) powinieneś sobie poprawić jakość (ostrość)nagrywanych filmów. A i nie zgub sobie matrycy lubi wypadać i :o .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.