Skocz do zawartości

Lipo - saver


alchemique

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad potrzeba stosowania Lipo-saverow. Czy to jest zbedny bajer czy rzeczywiscie pomagaja utrzymac pakiety w nalezytym stanie przez dlugi czas?

Sluchalem kiedys wywiadu z Berndem Beschornerem - zawodnikiem latajacym gigantem ekektrycznym - ktory wlasnie wspominal o czyms podobnym. Mowil ze ma pakiety juz ponad rok i dalej sa w wybornej kondycji - moze zatem warto zainwestowac te paredziesiat zl i miec spokojna glowe?

 

Gdzie w Polsce mozna taki bajer kupic? Gdzies mi sie o oczy obilo ale juz nie pamietam gdzie - chyba w jakims sklepie z heli :] Jakby ktos linkiem rzucil bylbym wdzieczny.

Ja znalazlem Lipo-savera tez w sklepie szwajcarskim : Lipo-saver

 

Macie jakies zdanie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O - ten chyba by mi przypasowal.

Mam tylko pytanie - bo tam trzeba dac koncowki graupnerowskie - sa one zgodne np. z koncowkami FP albo Fullymax?

Bo jesli nie to nie chce mi sie przelutowywac wszystkiego :]

 

 

Z jakich aku Pan korzysta?

 

 

Zastanawiam sie nad czyms takim jeszcze: Epheli - lipo-monitor

Ktos chyba kiedys na forum oglaszal sie z tym bajerkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z jakich aku Pan korzysta?

 

 

Używam w takich konfiguracjach:

1. 1x3s1p FP 1800

2 szeregowo 2x2s1p FM 1700

 

Nie zdarzyło się, żeby po locie cela miała mniej niż 3V. Fully Maxy padły szybko i z konfiguracji 3s1p zrobiłem 2s1p i teraz jakby degeneracja pozostałych cel stanelą prawie w miejscu. Warto zainwestować. W locie silnik, mimo drąga do przodu, zwalnia i wtedy ląduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.