Skocz do zawartości

Jak reagują ludzie ?


Lord Rzeźnik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba ze dwa lata temu, jak byłem u lekarza sportowego (badania do licencji modelarskiej) słyszałem jak Pani z rejestracji zanosząc moje papiery mówi lekarzowi - "Bo wie Pan, to są stare chłopy, a się zabawkami bawią" :rolleyes: Ale abstrahując od tego - wiele razy ludzie z zaciekawieniem przyglądali się modelom (latam głównie na zboczu), "właściciele ziemscy" zazwyczaj nie mają problemu z tym, żebym sobie puścił model na ich kawałku górki :) Chyba, że przyjedzie 30-stu zawodników F3F - wtedy organizator musi zazwyczaj wyskoczyć z kasy dla świętego spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszyliście/ nasuneliście jeszcze 2 ważne zagadnienia, co do których się dopowiem.

Uno. Skrzeczące dzieciaki- odbierają mi chęć latania ,jak nic innego.

Duo. Latanie jest niebezpieczne dla kierowców. Gapiąc się na mój model kilka z nich zbaczało z drogi (polna) .Bardziej rozgarnięci stawali, żeby popatrzeć. Kierowca traktora, nad którego polem łapałem termikę też wyrażał momentami zainteresowanie, nie przeszkadzało mu nawet, jak próbowałem to robić nad jego pojazdem (żeby sprawdzić, czy odrywają się nad nim bąble) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do tego jeszcze wszystkiego dodał blizny po śmigłach :D

 

U mnie nie, chociaż raz by była porządna, jak Optic na pokazach sam z siebie uruchomił silnik 330W mimo włączonej blokady gazu. Poczułem mocny ból na lewym kolanie jak silnik zaczął wyć, ale żadnego rozcięcia ani nic w tym stylu tylko dzięki koledze, który przytrzymał model za statecznik jak silnik ruszył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.