Skocz do zawartości

Witam


katka139

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam na imie Kalina, w skrócie katka. ;)

 

Uczę się w Liceum Plastycznym w Szczecinie i w tym roku piszę mature i robie dyplom z przedmiotu zawodowego jakim jest snycerstwo. W zwiazku z tym zmuszona byłam wybrać temat na prace dyplomową, a że chciałam zrobić coś nie szablonowego i niespotykanego w naszej szkole wybrałam na dyplom model myśliwca P-51D Mustang IV :)

 

Dlatego też tu jestem, od razu na wstępie mówie ze zajmuje się rzeźbieniem i innymi kreatywnymi pracami, lecz nigdy dotąd nie przyszło i do głowy robienie modelu samolotu.

 

Mam pytanie jeszcze i prośbę.

Pytanie dotyczy tego czy dobrze trafilam, czy to jest dobre forum gdzie moglabym uzyskać pomoc i wsparcie od osób tu zebranych, ponieważ nigdy wcześniej sie tym nie zajmowałam. Od razu mówie ze model jest tylko pokazówką/ozdobą która pomoże mi ukończyć szkołe z zawodem snycerza.

Prośba dotyczy pomocy w wybraniu odpowiedniego działu na taki temat i w miare mozliwości poprosiłabym tez administratorów o przeniesienie tego tematu do odpowiedniego działu.

 

Tak więc prosze o pomoc i poważne podejscie do tematu i dziekuje za pomoc ^_^

Pozdrawiam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.