Skocz do zawartości

Kupno pierwszego modelu, co wybrać, czym się kierować, na co zwarać uwagę ?


PIR

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam nikogo kto tym lata. Z resztą prawdopodobnie mało kto posiada ten model.

Odradzam na poczatek samoloty, których inni nie znają.

Biorąc klasyka, zawsze znajdziesz wiele informacji na forach oraz sporo osób, które szybko pomogą...

 

Nie lepiej już Easystara itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem, latałem i w sumie dosyć prosty w pilotażu, podobny do Easy Stara i jego klonów, oczywiście na dużych skrzydłach.

Porównywałem z Betą i właściwie lata się bardzo podobnie z tym, że napęd EDF ma trochę inna charakterystykę pracy niż śmigiełko.

Dobre w tym modelu jest to, że po nabraniu wprawy można założyć małe skrzydła i wtedy lata naprawdę ostro.

Do plusów można zaliczyć cenę i to, że silnik jest na kadłubie więc trudny do uszkodzenia.

Dobrze strymowany nie powinien sprawiać kłopotów początkującemu.

Ale na początek polecił bym model do którego są dostępne częsci zamienne, czyli niezmiennie Pionner, Beta, Sky-Surfer, Bixler.

cyt.

"nigdzie nie mogę znaleźć nic beto podobnego z silnikiem, wszystko co znajduje to wersje RTF"

 

W tej chwili są dostępne w ABC-rc Sky-Surfery, w różnych fazach rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.