Jump to content

Powstał nowy dział Akrobacja i 3D :)


Radek Oleksy

Recommended Posts

dział super, szczególnie szkoła 3d, dla mnie to kopalnia wiedzy :).

 

btw.

Czy dział Nasze modele (prezentacje i relacje z budowy) nie kanibalizuje już istniejących Elektryki i Spalinowe?? Generalnie do tej pory tam znajdowały się relacje z budowy, a opisy i prezentacje modeli w dziale Moje modele.

 

Jeżeli jestem w błędzie to proszę o poprawienie.

Link to comment
Share on other sites

W dziale spaliny i elektryki będą wszelkiej maści inne modele. Tutaj akrobaty, 3d. Kombaty w swoim dziale i niedługo makiety w swoim. Chociaż w założeniu dział akrobacja i 3d ma obejmować póki co tylko modele spalinowe. Chyba, że ja coś źle interpretuje;)

Link to comment
Share on other sites

założeniu dział akrobacja i 3d ma obejmować póki co tylko modele spalinowe

A jak ja chcę posiąść elektrycznego Kabriolina, to nie będę mógł tu nic napisać? Chlip, chlip, to niesprawiedliwe!!! :'(

:devil: :devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

nie nie będziesz mógł bo elektryki są bee i fee :twisted: :twisted: :ble:

 

ja aby napisałem jak mi sie wydaje i to jak interpretuję słowa Tomka. Niech tu sie wypowie jeden z Darków-moderatorów i wszystko będzie jasne;) w końcu to oni prowadzili potajemne rozmowy na temat utworzenia tego działu:p

Link to comment
Share on other sites

dział akrobacja i 3d ma obejmować póki co tylko modele spalinowe

Nieprawda :P Przecież jest napisane, że 8ccm lub minimum 1,4m. Ale spokojnie panowie. Nie będziemy nikogo karcić za to że zaprezentuje tu mniejszy model czy elektryk. Zreszta w planach mamy jeszcze dział park-flayer deprony 3D wiec wtedy rozszerzymy zakres modeli. Ja sam jestem niezdecydowany co do napędu w moim nowym projekcie extra 1,56m elektro czy 4t 15ccm co bym nie był posądzany o nienawiśc do elektro :wink:

 

A w ogóle to wy tworzycie ten dział, jeżeli macie jakies pomysły piszcie to, a my dostosujemy sie do waszych potrzeb. Pamiętamy Panowie tylko, że nie tolerujemy w tym dziale wicherków i wszelakiej masci trenerków, only 3D !!! :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.