Skocz do zawartości

temperatura regla


Alek93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

moze troche jest racji w tym, że to kolejny temat o spalonym regulatorze ale jak przegladałem forum to takiego przypadku nie widziałem, poszedłem polatać modelem i po ok 2,5 min awaryjnie ladowalem, pobieglem do modelu, ktory sie intensywnie kopcił i wyciągnąlem z niego to:

Dołączona grafika

 

Te lużne kawałki i kable nie sa urwane tylko.... odlutowane i to bynajmniej nie przy użyciu lutownicy :P Wicie do jakiej temperatury może sie rozgrzeać normalnie taki regulator (RAY 40A), bo nie sadzie, aby to bylo 230 stopni (temperatura topnienia cyny)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało sie :) , ok 4-5m nad ziemia kable od zasilania odpadly i mialem sygnal braku sygnalu odbiorniku, ale model sobie jakos zakrazyl i wyladowal bez ustarki

 

PS

nie polecam produktow RAY'a juz drigi raz mam z nimi problmy, poprzednio spalil sie silnik, chociaz wymienili go na nowy, ale po 2 miesiacach i zaliczonej wycieczce do Czech, Chin i z powrotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu znajomemu tez wiele razy. Ale jest uparty i dalej je kupuje :D

 

Miałem kiedyś Edge 540 Red Bulla i stockowy regulator zaczął płonąć przy oblocie. Zasilanie stracił 2m nad ziemią kiedy już wypuszczaliśmy powietrze, że się udało. Niestety na tych 2m model dostał wysokością kopa w dół i bęcnął pionowo w ziemię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.