Skocz do zawartości

model CAD śmigła


blazejpop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Szukam w internecie jakiegoś profesjonalnie zrobionego modelu CAD obojętnie jakiego śmigła i nie mogę znaleźć. Może ktoś z kolegów posiada taki model w swoich zasobach lub zna jakieś miejsce, gdzie mogę coś takiego dostać? Chcę użyć takiego modelu do obliczeń aerodynamicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Właśnie chodziło mi po głowie żeby do nich napisać. Tylko nie wiedziałem jaką mają politykę w takich sprawach.

 

 

Napisałem do APC i chłopaki mi odpowiedzieli, że performance testy mam na stronie (które znalazłem), ale nie używają żadnych modeli cadowskich (nie ogarniam dlaczego) i w związku z tym nie mogą mi dać takiego modelu. Może zmienili politykę prywatności, albo trafiłem na mniej ugodowego człowieka niż Piotrfala.

 

W związku z tym zwracam się z prośbą do ciebie kolego Piotrfala żebyś może ty podrzucił mi taki model. Domyślam się, że jesteś w jego posiadaniu, skoro podpowiedziałeś mi takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.